مرصادنیوز: میهمان داریم داستان خانواده شهیدی را روایت می کند که می خواهند خود را برای حضور یک میهمان در خانه خود آماده کنند اما برای میزبانی مناسب از میهمان از موضوعی هراس دارند. موضوعی که شاید در ابتدا تعجب برانگیز باشد این است که چرا این خانواده از آن می هراسند زیرا در حقیقت به جای هراس بایستی احساس افتخار کنند.
مرصاد نیوز: فیلم شکاف نشان دهنده شکافی است که میان برخی از تولیدات سینمای ایران و منافع ملی وجود دارد.
مرصاد نیوز: فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت از جمله فیلم های اجتماعی سینمای ایران است که توانسته نقدهای اجتماعی را بدون سیاه نمایی بیان کند.
مرصادنیوز: مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان کرمانشاه از نقد و بررسی آثار سینمایی شاخص جهان با هدف تقویت سینماگران جوان در حوزه هنری استان کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: شهرزاد فیلمی ساخت ایران و ایرانی ها است. در آن بارها و بارها از اجتماع و سیاست روزگارش سخن گفته و از وضع نامطلوب انتقاد می شود.
مرصاد نیوز: دلتنگی های عاشقانه از همان معدود فیلم های ژانر دفاع مقدس است که با بهره گیری از ادبیات درون جامعه و شناخت مخاطب ایرانی و همچنین بیان برخی از حقایق لایه های درون اجتماعی با موفقیت قابل قبولی به این عرصه ورود کند.
مرصاد نیوز: فیلم فوق سری به دلیل نکاتی عجیبی که در آن وجود داشت از آن دست فیلم هایی است که به نظر می رسد اشتباهی مجوز پخش گرفته است.
مرصاد نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از بررسی چالش‌های محیط زیستی در فصل دوم «باشگاه فیلم انجمن سینمای جوان» استان خبر داد و گفت: هدف ما جلب توجهات مردم و مسئولان به محیط زیست است.
مرصاد نیوز: بوفالو اثری پوچ و بی محتوا که به لحاظ ساختاری دارای ضعف های بسیاری است. فیلمنامه بسیار ضعیف این فیلم در روایت داستان دچار مشکل و نقص است.
مرصاد نیوز: باید گفت که سیدی در این فیلم توانسته است در قد و قواره خودش خوب ظاهر شود اما آنچه که کار او را خراب می کند، کپی برداری داستان و نام فیلم است.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها