مرصاد نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نمایش دروغین اسرائیل در بحث هسته ای گفت: این گونه موضع گیری و اقدامات یک بازی و نمایش دروغین است.
مرصادنيوز:نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این دیدار به شدت به ایران حمله کرد و مدعی شد که نباید به ایران اجازه داد تا در هرگونه راه‌حلی برای حل بحران سوریه «جای پای ثابتی» پیدا کند.
مرصادنيوز: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این دیدار به شدت به ایران حمله کرد و مدعی شد که نباید به ایران اجازه داد تا در هرگونه راه‌حلی برای حل بحران سوریه «جای پای ثابتی» پیدا کند.
مرصادنيوز: ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی با نتانیاهو گفت که توافق هسته‌ای ایران یکی از بدترین توافق‌هایی است که تا کنون دیده‌ام.
مرصادنيوز:نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آمریکا به سر می‌برد تا اولین دیدار خود با دونالد ترامپ را پس از انتخاب وی به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا برگزار کند، دیداری که عمدتا درباره شهرک‌سازی، فرآیند سازش و ایران خواهد بود.
مرصادنيوز: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در یک پیام ویدئویی خطاب به ایرانیان، دفاع تمام‌قدی را از جریان فتنه 88 به عمل آورده است.
مرصادنيوز:کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به قطعنامه صادر شده علیه شهرک سازی رژیم صهیونیستی در شورای امنیت، گفت: این قطعنامه کمر این رژیم را شکست و برای اولین بار آمریکا آن را وتو نکرد که نشان می‌دهد اسرائیل در بعد بین‌المللی نیز رو به زوال است.
مرصادنيوز:تهدید گستاخانه مسئولان آذری برای نابودی ایران در حالی صورت می پذیرد که این کشور در مقابل ایران از قوای نظامی و توان عملکردی محدودی برخوردار است.
مرصادنيوز: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت قصد دارد در دیدار با رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از وی بخواهد توافق هسته‌ای با ایران را به هم بزند.
مرصادنيوز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هم‌ردیف دانستن مخالفان برجام با رژیم صهیونیستی اشتباه استراتژیک دولت بود و این رژیم در حمایت خود از برجام مشت خود را در خصوص توافق هسته‌ای باز کرد.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها