مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دالاهو از گلنگ زنی مدرسه 2 کلاسه روستای طلسم شهرستان دالاهو با زیربنا 78 مترمربع واعتباریک میلیارد 200میلیون ریال خبر داد.
مرصادنیوز: معاون فرماندار دالاهو گفت: با توجه به سنوات گذشته و آمار سطح زیر کشت پیش بینی می شود حدود 40 هزار تن گندم در دالاهو برداشت شود.
مرصادنیوز: سرپرست فرمانداری دالاهو گفت: بازسازی روستاهای آسیب‌دیده از زلزله تاثیر مثبتی بر روی شاخص‌های کیفیت زندگی ساکنین دارد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از تامین اعتبار ۹۶۰۰۰ واحد مسکونی توسط دولت در مناطق زلزله‌زده استان خبر داد.
مرصادنیوز:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دالاهو با اشاره به تلف شدن بیش از ۶۰ راس دام بر اثر صاعقه، گفت: تمام این دام‌ها به شیوه بهداشتی دفن شد.
مرصادنیوز:کاروان فرهنگی نوروز ۹۷ اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در مقصد هفتم خود امروز چهارشنبه ۸ فروردین میزبان مردم کرند غرب در شهرستان دالاهو می شود.
مرصادنیوز: مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دالاهو از آمادگی شهرستان دالاهو برای میزبانی مهمانان نوروزی خبر داد.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو گفت: تا کنون ۷۰۰۰ واحد مسکونی زلزله زده در شهرستان دالاهو بازدید شده است.
مرصادنیوز: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دالاهو، از برگزاری دوره آموزشی بیماری های واگیر در بخش گهواره از توابع این شهرستان خبر داد.

پربازدیدها