مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: عملیات آماده سازی محل جدید روستای گوراجوب مراد بیگ از توابع بخش گهواره شهرستان دالاهو به علت قرارگرفتن این روستا در مخزن سد زمکان آغاز شد.
مرصادنیوز: یادواره شهدای جهادگر جهاد کشاورزی اسلام آبادغرب و دالاهو با حضور مردم و مسئولین شهرستان در تالار شهرداری این شهر برگزار شد.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در این شهرستان با بیان اینکه زیرساخت ها آسیب جدی ندیدند، گفت: آب ۴ روستا قطع است.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در این شهرستان برای مقابله با سیل احتمالی گفت: هشدارهای لازم به ساکنان مناطق پرخطر داده شده است.
مرصادنیوز: ۲۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان مناطق زلزله‌زده کرمانشاه با حضور رئیس کمیته امداد و جمعی از مدیران استانی به بهره‌برداری رسید.
مرصادنیوز: وزیر دادگستری در سفر به کرمانشاه در حالی 5 کلاس درس و گازرسانی به 5 روستا را افتتاح کرد که بی‌ربط‌ترین وزیر کابینه در این موضوعات بود.
مرصادنیوز: با حضور وزیر دادگستری گازرسانی به ۵ روستای دالاهو افتتاح شد.
مرصادنیوز: کامرن ناظری زاده با حفظ سمت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دالاهو شد.
مرصادنیوز: مشکلات کمبود آب روستای داراب از توابع دهستان بان زرده شهرستان دالاهو در نشستی با حضور مدیرعامل آبفار استان و مسئولین محلی با مردم مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها