مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو از آمادگی این شهرستان جهت استقبال از زائران اربعین حسینی(ع) در صورت بازگشایی مرز خسروی و تردد از این مسیر خبر داد.
مرصادنیوز: سال تحصیلی مدارس علوم دینی درشهرستان های سرپل ذهاب،دالاهو و ریجاب آغاز شد.
مرصادنیوز:در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج تمرینات تاکتیکی گردان امام حسین( ع )شهرستان دالاهو برگزارشد.
مرصادنیوز: کلاسهای آموزشی_فرهنگی، بهداشت_درمان در روستای کنهر بیونیج از توابع شهرستان دالاهو، توسط گروه جهادی امام حسین(ع)،بسیج دانشجویی پیام نوردالاهو برگزار شد.
مرصادنیوز: با حضور فلاحت پیشه نماینده مردم در مجلس بررسی میدانی از روند ساخت و ساز مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو صورت گرفت.
مرصادنیوز: فعالیت های گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو، روایتی از متفاوت‌ترین اردوی جهادی در استان کرمانشاه را بیان می کند.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو از مسئولین ستاد معین خواست نظارت بیشتر بر فعالیت پیمانکاران با تاکید بر ترغیب آنان برای تسریع در انجام کارها شد.
مرصادنیوز: در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان دالاهو 12 طرح با اشتغالزایی 24 نفر و اعتبار بیش از 100میلیارد ریال به تصویب رسید.
مرصادنیوز: رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دالاهو از گلنگ زنی مدرسه 2 کلاسه روستای طلسم شهرستان دالاهو با زیربنا 78 مترمربع واعتباریک میلیارد 200میلیون ریال خبر داد.

لطفا مدیران ناکارآمد را معرفی کنید؛

مدیران «خزانه‌دوست» /ناتوانی یا خوش‌خدمتی؟

مرصادنیوز: برخی از مدیران استان به دلایلی از جمله ناتوانی یا خوش خدمتی در جذب بودجه های تخصیصی عملکرد خوبی ندارند و این عملکرد نامناسبشان به شدت مورد انتقاد مردم است.

پربازدیدها