مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: کامرن ناظری زاده با حفظ سمت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دالاهو شد.
مرصادنیوز: مشکلات کمبود آب روستای داراب از توابع دهستان بان زرده شهرستان دالاهو در نشستی با حضور مدیرعامل آبفار استان و مسئولین محلی با مردم مورد بررسی قرار گرفت.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو از آمادگی این شهرستان جهت استقبال از زائران اربعین حسینی(ع) در صورت بازگشایی مرز خسروی و تردد از این مسیر خبر داد.
مرصادنیوز: سال تحصیلی مدارس علوم دینی درشهرستان های سرپل ذهاب،دالاهو و ریجاب آغاز شد.
مرصادنیوز:در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج تمرینات تاکتیکی گردان امام حسین( ع )شهرستان دالاهو برگزارشد.
مرصادنیوز: کلاسهای آموزشی_فرهنگی، بهداشت_درمان در روستای کنهر بیونیج از توابع شهرستان دالاهو، توسط گروه جهادی امام حسین(ع)،بسیج دانشجویی پیام نوردالاهو برگزار شد.
مرصادنیوز: با حضور فلاحت پیشه نماینده مردم در مجلس بررسی میدانی از روند ساخت و ساز مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو صورت گرفت.
مرصادنیوز: فعالیت های گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو، روایتی از متفاوت‌ترین اردوی جهادی در استان کرمانشاه را بیان می کند.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو از مسئولین ستاد معین خواست نظارت بیشتر بر فعالیت پیمانکاران با تاکید بر ترغیب آنان برای تسریع در انجام کارها شد.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها