مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: با حضور فلاحت پیشه نماینده مردم در مجلس بررسی میدانی از روند ساخت و ساز مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو صورت گرفت.
مرصادنیوز: فعالیت های گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو، روایتی از متفاوت‌ترین اردوی جهادی در استان کرمانشاه را بیان می کند.
مرصادنیوز: فرماندار دالاهو از مسئولین ستاد معین خواست نظارت بیشتر بر فعالیت پیمانکاران با تاکید بر ترغیب آنان برای تسریع در انجام کارها شد.
مرصادنیوز: در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان دالاهو 12 طرح با اشتغالزایی 24 نفر و اعتبار بیش از 100میلیارد ریال به تصویب رسید.
مرصادنیوز: رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دالاهو از گلنگ زنی مدرسه 2 کلاسه روستای طلسم شهرستان دالاهو با زیربنا 78 مترمربع واعتباریک میلیارد 200میلیون ریال خبر داد.
مرصادنیوز: معاون فرماندار دالاهو گفت: با توجه به سنوات گذشته و آمار سطح زیر کشت پیش بینی می شود حدود 40 هزار تن گندم در دالاهو برداشت شود.
مرصادنیوز: سرپرست فرمانداری دالاهو گفت: بازسازی روستاهای آسیب‌دیده از زلزله تاثیر مثبتی بر روی شاخص‌های کیفیت زندگی ساکنین دارد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از تامین اعتبار ۹۶۰۰۰ واحد مسکونی توسط دولت در مناطق زلزله‌زده استان خبر داد.
مرصادنیوز:سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دالاهو با اشاره به تلف شدن بیش از ۶۰ راس دام بر اثر صاعقه، گفت: تمام این دام‌ها به شیوه بهداشتی دفن شد.

آزاده‌ کرمانشاهی که 10 سال در اسارت عراقی‌ها بود:

مسئولان اجرایی کشور پا جای پای شهدا نگذاشتند /شرایط امروز را در خواب هم نمی‌دیدیم

مرصادنیوز: آزاده سرافراز کرمانشاهی که 10 سال در اسارت عراقی‌ها بوده از وضعیت کنونی کشور گله‌مند است و می‌گوید این وضعیت را در خواب هم نمی‌دیدیم.