مرصاد نیوز: جانشین سازمان بسیج مستضعفین بر جایگاه آزاده‌ها تاکید کرد و گفت: آزاده‌ها چراغ راه این امت هستند.
مرصادنیوز: یکی از اتفاق هایی که از روز های خاطره انگیز و ثبت شده در تاریخ مرز خسروی را رقم زده است ورود آزادگان استوار هشت سال دفاع مقدس به میهن است.
مرصاد نیوز: امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: آزادگان با همه توان از اعتقادات خود و اصول و ارزشهای اسلامی دفاع کردند و به دنیا نشان دادند که جوانان ایران در مقابل دشمنان هیچگاه سرتعظیم فرود نمی آورند.
مرصاد نیوز: شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر صحنه به همراه جمعی از مسئولین ادارات از خانواده جانبازان و ایثارگران دیدار و سرکشی کردند.
مرصاد نیوز: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شرایط خوبی در کشور حاکم شده اما هنوز بعضی از آدم‌های نادان می‌خواهند در کشور دعوا باشد، چرا که وجود خود را در اختلاف می‌بینند.
مرصاد نیوز: مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان کرمانشاه گفت: استقامت، نشاط و شادابی اسرای ایرانی با تکیه بر قدرت ایمان به حدی بود که نماینده صلیب سرخ را در بازدید از زندان های بعثی حیرت زده کرد.
مرصاد نیوز: فرماندار کرمانشاه گفت: دلجویی و سرکشی به خانواده های شهدا و ایثارگران اولویت برنامه های هفتگی فرمانداری کرمانشاه است.
مرصاد نیوز: فرماندار گیلانغرب گفت: بعثی های عراق تحت سخت ترین شکنجه ها نتوانستند ایمان و اعتقاد را از اسرای ما بگیرند و این معنای واقعی آزادگی در اسرات است، واژه ای که آزادگان سر افزار ما آن را به زیبایی معنا کردند.
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپلذهاب گفت: آزادگان بهترین نمونه های استقامت در راه دین اسلام، قرآن و انقلاب هستند.
مرصاد نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن گفت: آزادگان نماد واقعی حق‌گرایی و استقامت بوده و هستند و این نماد یک نماد باارزش و سرمایه ملی برای کشور است.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها