مرصاد نیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای جولان‌دادن برخی جوان‌های سرمستِ غرورِ ثروت با خودروهای گران‌قیمت در خیابان‌ها را یکی دیگر از مظاهر ایجاد ناامنی روانی در جامعه برشمردند و تأکید کردند: نیروی انتظامی باید برای ابعاد مختلف ناامنی برنامه داشته باشد و با آنها مقابله کند.
مرصاد نیوز: مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سه نفر از عاملان توزیع چک پول های تقلبی در سطح شهر کرمانشاه و کشف 22 میلیون و 100 هزار ریال اسکناس تقلبی خبر داد.
مرصادنيوز: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از کشف ۶۸۰ ثوب البسه قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال و توقیف یک دستگاه خودرو خبر داد.
مرصادنيوز: رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: فروشنده دارو در فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس شناسایی و دستگیر شد.
مرصادنيوز: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲ قطعه شمش طلا از قاچاقچیان در مرزهای استان خبر داد.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب با تاکید بر نقش نیروی انتظامی در صیانت از آراء مردم گفت : تعامل وهمکاری مناسب نامزدها و ستادهای انتخاباتی آنها باپلیس محیطی امن وسالم را درشهرستان رقم زده است .
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف محموله شیشه عینک قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در استان خبر داد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی شهرستان گفت: فردی که در پوشش مامور، اقدام به آدم ربایی و اخاذی از یک دختر و پسر جوان کرده بود، در کمتر از سه ساعت دستگیر شد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۳۰۲ قطعه پرنده زینتی قاچاق در شهرستان کنگاور خبر داد و گفت: مقصد این محموله کشور ترکیه بوده است.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها