مرصاد نیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای جولان‌دادن برخی جوان‌های سرمستِ غرورِ ثروت با خودروهای گران‌قیمت در خیابان‌ها را یکی دیگر از مظاهر ایجاد ناامنی روانی در جامعه برشمردند و تأکید کردند: نیروی انتظامی باید برای ابعاد مختلف ناامنی برنامه داشته باشد و با آنها مقابله کند.
مرصاد نیوز: مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سه نفر از عاملان توزیع چک پول های تقلبی در سطح شهر کرمانشاه و کشف 22 میلیون و 100 هزار ریال اسکناس تقلبی خبر داد.
مرصادنيوز: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از کشف ۶۸۰ ثوب البسه قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال و توقیف یک دستگاه خودرو خبر داد.
مرصادنيوز: رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: فروشنده دارو در فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس شناسایی و دستگیر شد.
مرصادنيوز: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲ قطعه شمش طلا از قاچاقچیان در مرزهای استان خبر داد.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب با تاکید بر نقش نیروی انتظامی در صیانت از آراء مردم گفت : تعامل وهمکاری مناسب نامزدها و ستادهای انتخاباتی آنها باپلیس محیطی امن وسالم را درشهرستان رقم زده است .
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف محموله شیشه عینک قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در استان خبر داد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی شهرستان گفت: فردی که در پوشش مامور، اقدام به آدم ربایی و اخاذی از یک دختر و پسر جوان کرده بود، در کمتر از سه ساعت دستگیر شد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۳۰۲ قطعه پرنده زینتی قاچاق در شهرستان کنگاور خبر داد و گفت: مقصد این محموله کشور ترکیه بوده است.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها