به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، صبح امروز با حضور مردم و مسئولین مراسم تشییع مرحوم احمد عزیزی برگزار شد.

 

این مراسم از محل مسجد جامع کرمانشاه آغاز و تا باغ فردوس کرمانشاه ادامه داشت.

 

احمد عزیزی شاعر انقلابی کرمانشاه پس از 9 سال بیماری، روز دوشنبه 16 اسفند ماه در بیمارستان امام رضا(ع) شهر کرمانشاه درگذشت.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  با توجه به پیگیری های انجام شده، ابتدا خانواده مرحوم احمد عزیزی تصمیم داشتند پیکر شاعر انقلابی را  در زادگاهش سرپل ذهاب در جوار حرم احمد بن اسحاق علیه السلام به خاک سپرده شود.

 

زینب عزیزی در این رابطه در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: به دلیل تردد سهولت تردد دوستداران احمد در سراسر کشور، تصمیم بر این شد تا پیکر ایشان در آرامگاهی در نزدیکی مزار شهدای کرمانشاه به خاک سپرده شود.

 

خواهر احمد عزیزی بیان کرد: مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم احمد عزیزی پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، پیکر یکی از شهدای گمنام ۸ سال دفاع مقدس -که طی روزهای اخیر و توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص و به آغوش وطن بازگشت- و پیش از ظهر چهارشنبه بر روی دستان مردم شهید پرور استان کرمانشاه در قرارگاه منطقه ای نجف اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشییع و به خاک سپرده شد.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ، لحظاتی پیش طی بعد از ظهر امروز دوشنبه پیکر دوازدهمین شهید مدافع حرم «خیراله احمدی فرد» در شهرستان اسلام آباد غرب مورد استقبال مردم شریف و شهید پرور این شهرستان قرار گرفت.

 

شهید «خیراله احمدی فرد» دوازدهمین شهید مدافع حرم استان کرمانشاه و اولین شهید مدافع حرم شهرستان اسلام آباد غرب است که توسط گروه‌های تکفیری و در دفاع از حرمین شریفین به مقام والای شهادت نائل شد.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی روز گذشته با حضور جمع کثیری از مسئولان لشکری و کشوری و آحاد جامعه در تهران برگزار شد.

 

این مراسم هم همانند سایر تجمعات حواشی را در پی‌داشت اما این حواشی با بصیرت آحاد جامعه خنثی شد و کسانی که قصد برهم زدن مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را داشتند نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در حالی که برخی رسانه ها با غرض ورزی و تصاویر غیر واقعی در صدد پایین نشان دادن حضور مردم در تشییع آیت الله هاشمی هستند بررسی های کارشناسی و محاسباتی نشان می دهد که دست کم ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار نفر در این مراسم حضور داشتند.

 

بنابراین گزارش از خیابان جمالزاده تا چهارراه کالج و در ادامه تا تقاطع حافظ و جمهوری که طول مسیر حدود 3600 متر و عرض خیابان 25 متر به مساحت 90 هزار متر مربع است، با توجه به ازدحام جمعیت و به ازای هر متر مربع ۳ نفر حدودا ۲۷۰ هزار نفر حضور داشتند.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محسن هاشمی فرزند رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور مردم در مراسم تشییع  هاشمی اظهار داشت: نمی‌دانم چگونه از حضور پرشور مردم تشکر کنم.

 

پیش از این برادر آیت الله هاشمی نیز از حضور مردم و ابراز همدردی مسئولین با خانواده هاشمی قدردانی کرده بود.

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، دقایقی قبل مراسم تشییع جان‌باختگان حادثه قطار تبریز-مشهد با حضور پرشور مردم آذربایجان‌شرقی و مسئولین استان برگزار شد و هم‌اکنون میدان شهداء تبریز شاهد خیل عظیمی از جمعیت می‌باشد.

 

علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های قبلی مبنی بر برگزاری مراسم تشییع رأس ساعت 10 صبح امروز، بسیاری از شهروندان از ساعت‌ها قبل در صحنه حضور یافته‌اند و خانواده‌های داغدار نیز در انتظار رسیدن پیکرها به محل تجمع می‌باشند.

 

کلمات کلیدی

بررسی تاثیر مصطفی تاجزاده در انتخابات ۹۶ ؛

بازگشت "مهندس مشاور" به پروژه های انتخاباتی/ تجربه سناریوی حذف هاشمی در خدمت بقای روحانی

مرصادنیوز: بازگشت مجرم اصلی مهندسی آرا در انتخابات مجلس ششم (پروژه حذف هاشمی) و میدان داری او در کمپین انتخاباتی کاندیدای دولت می تواند حلقه مفقوده رسیدگی به تخلفات در انتخابات اخیر باشد.

پربازدیدها