مرصادنیوز: مدیر کل زندان‌های کرمانشاه از رهایی یک محکوم به قصاص از چوبه دار با اعلام رضایت اولیای دم مقتول و تلاش تیم مددکاری زندان مرکزی کرمانشاه خبر داد.
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در خصوص مسأله قصاص، اعدام قاچاقچیان، پیگیری حادثه منا، گروهک‌های تروریستی و منشور حقوق بشر اسلامی توضیحاتی را ارائه کرد.
مرصاد نیوز: پدر و مادر علی خلیلی به عنوان اولیای‌دم فرزندشان با انتشار نامه‌ای از حق خود در قصاص قاتل فرزندشان اعلام گذشت کردند.
مرصادنیوز: پسر جوان اصرار دارد خواهرش به خاطر قتل مادرشان قصاص شود.

مرصادنیوز: با وساطت مصلحان و ریش‌سفیدان شهرستان آبدانان، قاتل در آستانه اجرای حکم امروز با گذشت صاحبان دم مورد بخشش قرار گرفت.

مرصادنیوز: وکیل مدافع نجفی گفت: رضایت نامه کتبی و اعلام گذشت را به دادگاه ارائه کرده‌ایم.
مرصادنیوز: سخنگوی قوه‌قضائیه از صدور حکم عاملان قتل شیرمحمدعلی زندانی امنیتی زندان تهران بزرگ خبر داد و گفت: دادگاه متهم ردیف اول را به اتهام مشارکت در قتل عمد به قصاص نفس و پرداخت دیه صدمات غیرموثر در قتل محکوم کرد.
مرصادنیوز: رئیس دادگستری میاندوآب از نجات دو محکوم به اعدام در این شهرستان با گذشت خانواده های مقتولین از قصاص خبر داد.
مرصادنیوز: پسرجوانی که با همدستی برادرش ابوالفضل 11ساله را با پنجاه ضربه چاقو به قتل رسانده بود صبح دیروز با رأی قضات شعبه نهم دادگاه کیفری به اعدام در ملأ عام محکوم شد.
مرصادنیوز: قضات دادگاه کیفری دو مرد شیطان صفت را به اتهام تعرض به یک دختر دانشجو به اعدام محکوم کردند.

این راهکار از پیش شکست‌خورده‌ است؛

حذف «فله‌ای» یارانه‌ بگیران؛ کج‌راهه تیم اقتصادی دولت

مرصادنیوز: کارشناسان معتقدند که حذف یارانه‌بگیران بر اساس هزینه‌های خانوارها یک راهکار از پیش شکست خورده است که دولت در پیش گرفته و این بار کج نمی‌تواند اهداف این موضوع را محقق کند.

پربازدیدها