مرصادنيوز:امام جمعه شهرستان صحنه گفت: چرا در کارخانه ها و پتروشیمی صحنه نسبت نیروهای بومی به غیر بومی خیلی پایین تر است. چرا پتروشیمی که از آب و خاک و هوای این شهرستان استفاده می کند هیچ خیری به مردم صحنه نمی رساند
مرصادنيوز:امام جمعه موقت شهرستان صحنه گفت: در بخش اقتصادی ، اقتصاد کشور ما با توجه به تلاشی که شده است یک اقتصاد بیماری است و با توجه به سخن رهبری پاسخگوی نیازمندی جامعه نیست.
مرصادنيوز: با حضور فرماندار شهرستان صحنه مراسم تجلیل از برندگان مسابقه عکاسی 22 بهمن صحنه که در دهه مبارک فجر برگزار شده بود انجام شد.
مرصادنيوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت : این شهرستان با داشتن جاذبه های مهم گردشگری مقصد بسیاری از مسافران است لذا آماده سازی تمامی شرایط و تأمین نیازهای رفاهی مناسب برای گردشگران فراهم شده است.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: در سال 94 چون اقدام موثری در رابطه با اقتصاد مقاومتی انجام نشده است رهبری سال 95 را به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام گذاری کردندو ایشان تاکید داشتند که اگر همه جوانب اقتصاد مقاومتی در کشور انجام می شد امروز ما مشکلات اقتصادی زیادی نداشتیم .
مرصادنيوز: امام جمعه موقت شهرستان صحنه گفت : اگر حجاج ما به داخل عربستان بروند و اسیر سیستم اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا بشوند ما چنین سفری را نمی خواهیم
مرصادنيوز: مراسم سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور جمعی از آحاد مختلف مردم شهرستان صحنه در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: قرآن به بعضی مخلوقات خداوند قسم یاد کرده و یکی از این موارد قسم در مورد سرزمین مکه است ، سزمینی که یک سرزمین مبارک است.
مرصادنيوز: به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) مراسمی با حضور دانش آموزان مدرسه خلیج فارس شهر صحنه برگزار شد.
مرصادنيوز: رئیس آموزش و پرورش شهرستان صحنه با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۰ اصله نهال در برخی از مدارس کاشته شده و این روند تا فصل بهار ادامه دارد، گفت: 20 هزار اصله نهال جدید در مدارس این شهرستان کاشته می‌شود.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها