مرصادنيوز:امام جمعه شهرستان صحنه گفت: چرا در کارخانه ها و پتروشیمی صحنه نسبت نیروهای بومی به غیر بومی خیلی پایین تر است. چرا پتروشیمی که از آب و خاک و هوای این شهرستان استفاده می کند هیچ خیری به مردم صحنه نمی رساند
مرصادنيوز:امام جمعه موقت شهرستان صحنه گفت: در بخش اقتصادی ، اقتصاد کشور ما با توجه به تلاشی که شده است یک اقتصاد بیماری است و با توجه به سخن رهبری پاسخگوی نیازمندی جامعه نیست.
مرصادنيوز: با حضور فرماندار شهرستان صحنه مراسم تجلیل از برندگان مسابقه عکاسی 22 بهمن صحنه که در دهه مبارک فجر برگزار شده بود انجام شد.
مرصادنيوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت : این شهرستان با داشتن جاذبه های مهم گردشگری مقصد بسیاری از مسافران است لذا آماده سازی تمامی شرایط و تأمین نیازهای رفاهی مناسب برای گردشگران فراهم شده است.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: در سال 94 چون اقدام موثری در رابطه با اقتصاد مقاومتی انجام نشده است رهبری سال 95 را به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام گذاری کردندو ایشان تاکید داشتند که اگر همه جوانب اقتصاد مقاومتی در کشور انجام می شد امروز ما مشکلات اقتصادی زیادی نداشتیم .
مرصادنيوز: امام جمعه موقت شهرستان صحنه گفت : اگر حجاج ما به داخل عربستان بروند و اسیر سیستم اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا بشوند ما چنین سفری را نمی خواهیم
مرصادنيوز: مراسم سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) با حضور جمعی از آحاد مختلف مردم شهرستان صحنه در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: قرآن به بعضی مخلوقات خداوند قسم یاد کرده و یکی از این موارد قسم در مورد سرزمین مکه است ، سزمینی که یک سرزمین مبارک است.
مرصادنيوز: به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) مراسمی با حضور دانش آموزان مدرسه خلیج فارس شهر صحنه برگزار شد.
مرصادنيوز: رئیس آموزش و پرورش شهرستان صحنه با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۰ اصله نهال در برخی از مدارس کاشته شده و این روند تا فصل بهار ادامه دارد، گفت: 20 هزار اصله نهال جدید در مدارس این شهرستان کاشته می‌شود.

رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران:

حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی کم‌عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران که ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

هر ساعت 2 پرونده نزاع در کرمانشاه تشکیل می شود؛

ترویج گفتمان "خشونت" به جای "گفتگو"

پربازدیدها