مرصادنیوز: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب لزوم مقابله با پروژه نفوذ دشمن در کشور است که بایستی به آن توجه ویژه ای شود.
مرصاد نیوز: عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه سرشبکه های جریان نفوذ پیاده نظام جهان استکبار محسوب می شوند، گفت: این افراد به دنبال منافع مستکبران هستند و در داخل مرزهای ما اهداف آنان را دنبال می کنند.
مرصادنيوز: کیسینجر معتقد است که مذاکرات آمریکا با ایران از این جنبه حائز اهمیت می باشد که ایران را به سمت تعامل بیشتر با آمریکا سوق دهد لذا آمریکا باید درک کند که کدام جنبه از سیاست خارجی ایران سازگار با اهداف امنیتی ایالات متحده بوده و برای تقویت آن و تغییر سایر جنبه های سیاست خارجی ایران تلاش کند.
مرصادنيوز: رئیس قوه قضاییه گفت: در دوره اصلاحات که مسئولان به مسافرت خارجی می‌رفتند، مجموعه سخنان و مقالات آنها را هدیه می‌گرفتند. کار اصلی‌شان این بود که با رنگ و لعاب زیبا، بنیان‌های فکری نظام جمهوری اسلامی را بزنند.

مرصادنيوز:عضوهیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: ایجاد اشتباه محاسباتی در فکر مسئولان، نخبگان و مردم نسبت به غرب، از جمله راهبردهای دشمنان برای نفوذ سیاسی است.
مرصادنيوز:معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ؛ با اشاره به تقسیم‌کار سفارت‌خانه‌های مختلف برای نقوذ در اقشار گوناگون ملت ایران گفت: هر کدام از این کشورها به نحوی با ملت ایران دشمنی می‌کنند و در این بین ماموریت فرانسوی‌ها این است که هنرمندان ما را به فساد بکشند و شخصیت آن‌ها را تباه کنند.
مرصادنيوز: امام جمعه مشهد مقدس گفت: جامعه رفاه‌زده و خوش‌گذران و مردمی که به دنبال عیاشی باشند، بر این مردم خواه یا ناخواه طاغوتی همچون معاویه مسلط می‌شود.
مرصادنیوز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با اشاره به اینکه مهم‌ترین محصول فتح لانه جاسوسی، اسناد آن است، از وجود اسنادی در مورد علمای بعد از انقلاب خبر و نسبت به نفوذ آمریکایی‌ها در حوزه علمیه هشدار داد.
مرصادنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا زمینه ساز نفوذ است، از مسئولین خواستند: اجازه ورود ناقضین حقوق بشر را به کشور ندهند.
مرصادنیوز: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: توان نظامی ما به حدی است که می‌توانیم همه منافذ حیاتی دشمنان در منطقه را چه از ایران و چه خارج آن با هر شدت و توانی مورد هدف قرار دهیم.

امام خامنه‌ای:

تکریم شهیدان و خانواده‌های آنان وظیفه آحاد مردم و مسئولان است

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان منتشر شد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور مطرح کرد

فعالیت ۱۱۰ حزب با گرایش‌های مختلف سیاسی در کشور

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه :

رکود بازار طلا‌فروشی‌های کرمانشاه را تعطیل کرد

پربازدیدها