مرصادنیوز: اینکه چرا بازماندگان مدیریت خانوادگی برای ماندن خود در پستهایشان چیزی شبیه خود زنی اجتماعی راه انداخته اند، با مرور چند پرده از وقایع یه سال اخیر در کرمانشاه پاسخ ساده ای خواهد داشت.
مرصاد نیوز: متاسفانه دیده می شود که مسئولان استانداری کرمانشاه در حالی که در موضوع حواشی پیش امده در قضیه شهردار منطقه 5 و دانشگاه پیام نور به شدت واکنش نشان دادند، در مقابل رفتار خشونت آمیز فرماندار صحنه سکوت کردند.
مرصاد نیوز: شهردار تازه آباد گفت : شهرداری تازه آباد در راستای ادامه ارائه خدمات به شهروندان شهر تازه آباد امکانات جدیدی برای پارک ها و اماکن تهیه و در روزه های آتی نصب خواهد کرد.
مرصادنيوز:مدیر عامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه گفت: مکانی برای دپوی زباله در شهر کرمانشاه نداریم و اولین شهری در کشور هستیم که زباله در آن دپو نمی شود.
شهردار هرسین از پرداخت کلیه معوقات بیمه حقوق کارگران شهرداری تا پایان اسفند ماه 95 خبر داد.
مرصاد نیوز: شهردار اسلام آبادغرب از پرداخت 3 ماه معوقه تمام شرکت های طرف قرارداد شهرداری اسلام آبادغرب خبر داد.
مرصادنيوز:وزیر کشور گفت: از طرف شهرداری و سازمان آتش‌نشانی تاکنون هفت اخطار به هیأت مدیره ساختمان داده شده است و همچنین دستورالعمل ایمنی ساختمان نیز توسط آتش‌نشانی در شهریور 95 تهیه و به هیأت امنا ابلاغ شده است، حال عدم اقدام مناسب دستگاه‌های مرتبط باید بررسی شود.
مرصادنيوز: پس از انسداد مسیر دسترسی به محل رفع زباله هی شهر صحنه، شهرداری زباله ها را در شهرک صنعتی تخلیه کرده است.
مرصادنيوز: سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه از برگزاری مسابقه عکاسی از راهپیمایی ۲۲بهمن با گوشی تلفن همراه خبر داد.
مرصاد نیوز: شهردار هرسین از پرداخت کلیه معوقات و حق بیمه کارگران و کارکنان شهرداری خبر داد.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها