مرصادنیوز: پس از حضور معاون وزارت خارجه در همایش جوانان و دانشجویان حامی روحانی، روز گذشته نیز ظریف در همایش انتخاباتی روحانی در اصفهان حاضر شد.
مرصادنيوز: نماینده مردم کنگاور صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با عدم تحقق وعده رئیس جمهور برای افتتاح راه آهن غرب در کرمانشاه تا پایان سال؛ پس از بیکاری ۲۲ درصدی دومین عیدی بد را به مردم هدیه کرد.
مرصادنیوز: در یک مصوبه اقتصادی تبعیض آشکار میان کارمندان دولت و بخش خصوص به وضوح نمایان شده است.
مرصادنیوز: دولت و برخی از اعضای فراکسیون امید مجلس با مطرح کردن 2 طرح نشان داده اند که در برخورد با موضوعات تنها به دنبال حذف صورت مسئله هستند.
مرصادنیوز: دولت یازدهم با برخورد های خود با برنامه ها و رسانه های منتقد نشان داده است که اصولا اعتقاد به شعارهایی که خود سر می دهد، ندارد.
مرصادنيوز: بیانیه آخوندی برای خرید هواپیما در حالی صادر می شود که هنوز مشکلات حوزه مسکن مهر در کشور ناشی از بی توجهی های دولت ادامه دارد.
مرصادنیوز: اصلاح طلبان و دولت در رفتارهای خود در قضایای مختلف تناقض های متعددی را از خود به نمایش گذاشته اند.
مرصادنیوز: تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران در حالی مطرح شده است که یکی از اهداف برجام لغو تحریم ها بود اما اینگونه نشده است.
مرصادنیوز: تغییر وزرای 3 وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان در روزهای اخیر نه تنها موجب شد که امیدهای موجود به نوعی تحقیر شود بلکه این سوال را مطرح کرد که آیا دولت اصلا از وضعیت اقتصادی موجود در جامعه آگاهی دارد؟
مرصادنیوز: پس از گذشت ماه ها از توافق هسته ای مقامات آمریکایی اعتراف کرده اند که تحریم هایی به تحریم های قبلی علیه ایران اضافه شده است.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها