مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه گفت: بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان پاوه بزودی به بهره برداری می‌رسد.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه گفت: برای حل مشکل بیکاری باید از مردم بخواهیم ایده‌های خود را ارائه دهند و در ادامه به ایده‌های برتر تقدیر کنیم و به دنبال اجرایی کردن آنها باشیم.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: میزان ریل گذاری راه آهن کرمانشاه از ابتدای سال جاری تاکنون تکان نخورده است.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه گفت: در محور روانسر به پاوه حدود ۶۰ کیلومتر از سه راه قزانچی تا خود روانسر و تا سه راه بیاشوش، به دلیل نبود گاردریل در وسط جاده، شاهد تصادفات بدی هستیم.
مرصادنيوز:به منظور بررسی روند اجرای پروژه‌های در دست اقدام در استان، استاندار کرمانشاه از پروژه‌های بازسازی پل چهر و سه راهی هرسین بازدید کرد.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه گفت: سهمیه تخصیصی آب استان کرمانشاه در طرح گرمسیری افزایش یافته است.
مرصادنيوز: مراسم افتتاحیه رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ در کرمانشاه برگزار شد.
مرصادنيوز: در شرایطی که سه روز از بارش‌های نه چندان عجیب و غریب در کرمانشاه می‌گذرد اما همچنان صدها روستا آب و برق ندارند و راه صدهای روستای دیگر نیز مسدود است.
مرصادنيوز: رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: مشکل پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان اموال توقیف شده از متهم است.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه در پاسخ به سوالات عملکردی مرصاد، با اشاره ای فرافکنانه به برخی موضوعات گفت: هنوز گزارشی از سرمایه گذاری های خارجی نداریم و لیست مصوبات سفر دولت هم کامل نشده است.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها