مرصادنیوز: دومین گردهمایی شهرداران استان کرمانشاه با حضور امام جمعه پاوه ، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، فرماندار پاوه و شهرداران شهرستان های استان در پاوه برگزار شد.
مرصادنیوز: مدیر اجرایی کانون سنگرسازان بی‌سنگر کرمانشاه با اشاره به فعالیت این کانون در کشور از سال ۸۳، گفت: کانون سنگرسازان بی سنگر کرمانشاه هم اکنون هزار و ۸۵۰ نفر عضو دارد.
مرصاد نیوز: گردهمایی ائمه جمعه و جماعات و مدرسان و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه در مسجد قباي پاوه برگزار شد.
مرصاد نیوز: اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با هدف آشنایی روابط عمومی ها با ساختار جدید سازمانی در این نهاد برگزار شد.
مرصاد نیوز: سرپرست پارک علم و فن آوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه، از برگزاری اولین گردهمایی روسای پارک علم و فناوری کشور به میزبانی استان کرمانشاه خبرداد.
مرصادنیوز: اولین گردهمایی«فردای روشن برای کودکان امروز» در استان کرمانشاه با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.
مرصادنیوز: همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج؛ گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان کنگاور با حضور عموم بسیجیان از سراسر شهرستان به همراه مسئولین بسیجی در کنگاور صبح امروز برگزار شد.
مرصادنیوز: هم زمان با روز ملی عفاف و حجاب، مراسم گردهمايي حفظ حريم خانواده در سپاه ناحيه پاوه برگزالر شد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و استعدادهای برتر علمی:

تصویرسازی غلط از اوضاع ایران مهمترین دستور کار امروز دشمن است/ در این جنگ پیروز خواهیم شد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

به بهانه هفتمین سالگرد سفر امام خامنه ای به استان کرمانشاه؛

ببینید | بیانات رهبر انقلاب در جمع مردم شهرستان پاوه

آیا طومار پارلمان محلی پیچیده می‌شود؟

شورای «شهر» در مسلخ!

پربازدیدها