مرصادنیوز: دومین گردهمایی شهرداران استان کرمانشاه با حضور امام جمعه پاوه ، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، فرماندار پاوه و شهرداران شهرستان های استان در پاوه برگزار شد.
مرصادنیوز: مدیر اجرایی کانون سنگرسازان بی‌سنگر کرمانشاه با اشاره به فعالیت این کانون در کشور از سال ۸۳، گفت: کانون سنگرسازان بی سنگر کرمانشاه هم اکنون هزار و ۸۵۰ نفر عضو دارد.
مرصاد نیوز: گردهمایی ائمه جمعه و جماعات و مدرسان و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه در مسجد قباي پاوه برگزار شد.
مرصاد نیوز: اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با هدف آشنایی روابط عمومی ها با ساختار جدید سازمانی در این نهاد برگزار شد.
مرصاد نیوز: سرپرست پارک علم و فن آوری جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه، از برگزاری اولین گردهمایی روسای پارک علم و فناوری کشور به میزبانی استان کرمانشاه خبرداد.
مرصادنیوز: همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج؛ گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان کنگاور با حضور عموم بسیجیان از سراسر شهرستان به همراه مسئولین بسیجی در کنگاور صبح امروز برگزار شد.
مرصادنیوز: هم زمان با روز ملی عفاف و حجاب، مراسم گردهمايي حفظ حريم خانواده در سپاه ناحيه پاوه برگزالر شد.

نفوذ زرق و برق دنیا در محل تذکر آخرت؛

تجارت مُدرن در چند قدمی مردگان!

مرصادنیوز: اخیرا پیشنهادی مطرح شده تا مجتمع های تجاری و مگامال ها در قبرستانها راه اندازی شود تا مردم در بهشت زهرا هم از برخی خدمات شهری بهره مند شوند.

پربازدیدها