مرصادنیوز: عدم پرداخت مطالبات کشاورزان و بازنشستگان به آنها درحالی است که همچنان پرداخت های نجومی به مدیران دولت یازدهم ادامه دارد و در بسیاری از موارد یک مدیر معادل دسترنج بازنشستگی پرداخت نشده 10 کارمند دریافتی دارد.
مرصادنیوز: سرپرست معاونت اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نوبت‌های پنجم و ششم وام ۷ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به حساب حدود ۵۰ هزار نفر از واجدین شرایط واریز شد.
مرصادنیوز: رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی، گفت: بعد از ۹ سال قرار است سال آینده قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با تخصیص اعتبار ویژه اجرا شود.
مرصادنیوز: مراسم محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه در محل مصلای نماز جمعه شهرستان سرپل ذهاب به مناسبت آغاز چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جواد فاطمی نسب امام جمعه شهرستان و با حضور فرمانده سپاه شهرستان و بازنشستگان سپاه در سرپل ذهاب برگزار شد
مرصادنیوز: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت: با مصوبه این کمیسیون هیچ کارمند و بازنشسته‌ای در سال ۹۹ کمتر از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافتی در ماه نخواهد داشت.
مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از رایزنی‌ برای بهره‌مندی بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی خبر داد.
مرصادنیوز: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان این سازمان مشروط به تامین منابع است.
مرصادنیوز: سرپرست سابق وزارت آموزش‌وپرورش گفت: پیگیری رتبه‌بندی معلمان، پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان و سهیم شدن فرهنگیان در سود صندوق ذخیره از جمله اقداماتی بود که انجام دادیم.
مرصادنیوز: رئیس سازمان برنامه و بودجه از آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان از جمله فرهنگیان از هفته آینده خبر داد.
مرصادنیوز: مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: پرداخت مستمری بازنشستگان با اعمال افزایش‌های سال جاری از ۲۰ اردیبهشت آغاز شده و مستمری‌بگیران از همین ماه افزایش مستمری خود را دریافت می‌کنند.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها