مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه دانشگاه و دانشجو باید همواره انقلابی باشند،خاطرنشان کردند: مسئولان آموزش عالی باید بسیار مراقب باشند تا دانشگاه تبدیل به جایگاهی برای واگرایی از مفاهیم و ارزشهای انقلاب نشود.
مرصاد نیوز: با وجود آنکه بیش از 6 ماه از قول مدیریت استان در خصوص بهبود وضعیت دانشگاه های کرمانشاه می گذرد، اما کماکان نامی از واحدهای آموزشی استان در میان واحدهای برتر و حتی متوسط کشور نیست.
مرصادنیوز: جمع زیادی از دانشجویان و دانشگاهیان استان کرمانشاه در حمایت از مواضع انقلابی امام جمعه کرمانشاه پیرامون برگزاری مراسمات ساختار شکنانه در دانشگاه رازی با آیت الله علما دیدار کردند.
مرصادنيوز:رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:برجام سندی بین‌المللی است که به تأیید شورای امنیت سازمان ملل و کشورهای اروپایی رسیده و کنگره آمریکا نمی‌تواند یک طرفه آن را نقض کند،چون آمریکا سخنگوی دنیا نیست.
مرصادنيوز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 16آذر روز ظلم ستیزی و استکبار ستیزی دانشجویان است.
مرصادنيوز:مراسم تجلیل از دانشجویان برتر دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین برگزار شد.
مرصادنيوز:پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز دانشجو پاسخ رهبر انقلاب به ۵ سؤال دانشجویان درباره مسأله استکبار و نظام سلطه را منتشر کرد.
مرصادنيوز:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجویان امروز راه شهدای دانشجو را پیگیری کنند، گفت: حضور دانشجویان در صحنه‌های مختلف می‌توانند سرور و شادابی خاصی در دانشگاه‌ها ایجاد کند.
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کنار رفتن احمدی نژاد از انتخابات تاثیر زیادی بر رای آوری افراد گذاشت و به هیچ وجه نمی توان انتخابات 96 را پیش بینی کرد.
مرصاد نیوز: مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: یک هزار و 300 دانشجو جهادگر کرمانشاهی در اردوهای جهادی حضور می یابند.

امام خامنه‌ای:

تکریم شهیدان و خانواده‌های آنان وظیفه آحاد مردم و مسئولان است

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان منتشر شد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور مطرح کرد

فعالیت ۱۱۰ حزب با گرایش‌های مختلف سیاسی در کشور

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه :

رکود بازار طلا‌فروشی‌های کرمانشاه را تعطیل کرد

پربازدیدها