مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه دانشگاه و دانشجو باید همواره انقلابی باشند،خاطرنشان کردند: مسئولان آموزش عالی باید بسیار مراقب باشند تا دانشگاه تبدیل به جایگاهی برای واگرایی از مفاهیم و ارزشهای انقلاب نشود.
مرصاد نیوز: با وجود آنکه بیش از 6 ماه از قول مدیریت استان در خصوص بهبود وضعیت دانشگاه های کرمانشاه می گذرد، اما کماکان نامی از واحدهای آموزشی استان در میان واحدهای برتر و حتی متوسط کشور نیست.
مرصادنیوز: جمع زیادی از دانشجویان و دانشگاهیان استان کرمانشاه در حمایت از مواضع انقلابی امام جمعه کرمانشاه پیرامون برگزاری مراسمات ساختار شکنانه در دانشگاه رازی با آیت الله علما دیدار کردند.
مرصادنيوز:رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:برجام سندی بین‌المللی است که به تأیید شورای امنیت سازمان ملل و کشورهای اروپایی رسیده و کنگره آمریکا نمی‌تواند یک طرفه آن را نقض کند،چون آمریکا سخنگوی دنیا نیست.
مرصادنيوز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 16آذر روز ظلم ستیزی و استکبار ستیزی دانشجویان است.
مرصادنيوز:مراسم تجلیل از دانشجویان برتر دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرسین برگزار شد.
مرصادنيوز:پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز دانشجو پاسخ رهبر انقلاب به ۵ سؤال دانشجویان درباره مسأله استکبار و نظام سلطه را منتشر کرد.
مرصادنيوز:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجویان امروز راه شهدای دانشجو را پیگیری کنند، گفت: حضور دانشجویان در صحنه‌های مختلف می‌توانند سرور و شادابی خاصی در دانشگاه‌ها ایجاد کند.
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کنار رفتن احمدی نژاد از انتخابات تاثیر زیادی بر رای آوری افراد گذاشت و به هیچ وجه نمی توان انتخابات 96 را پیش بینی کرد.
مرصاد نیوز: مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: یک هزار و 300 دانشجو جهادگر کرمانشاهی در اردوهای جهادی حضور می یابند.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها