مرصادنيوز: روز گذشته کانال خبری ضد انقلاب "آمدنیوز" در پست های جداگانه و یادداشت نگاری های متعدد ،حمایت صریح و قاطع خود را از کاندیداتوری محسن هاشمی را اعلام کرد.
مرصادنيوز:چند ساعت قبل از تدفین مرحوم هاشمی فرزندش یاسر در گفتگویی با تلویزیون گفت: پدرم علاقمند به دفن شدن در قم بود اما باید تا ساعتی دیگر وصیت نامه او را بخوانیم و تصمیم بگیریم که کجا دفن شوند. اتفاقی که هیچگاه نیفتاد و بعدا گفته شد که وصیتی پیدا نکردیم!
مرصادنيوز: فرزند ارشد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بخشی از وصیتنامه وی که در سال 79 نوشته شده را در تلویزیون قرائت کرد.
مرصادنيوز: فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور مردم در مراسم تشییع مرحوم هاشمی اظهار داشت: نمی‌دانم چگونه از حضور پرشور مردم تشکر کنم.
مرصادنیوز: محسن هاشمی در گفتگو با روزنامه آفتاب یزد با پیش بینی ادامه دار بودن ریاست جمهوری روحانی گفته است:5 میلیون بیکار ؛ 40 میلیون زیر خط فقر داریم.
مرصاد نیوز: محسن هاشمی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص احتمال رد صلاحیتش از سوی شورای نگهبان بیان کرد: امیدواریم این اتفاق نیفتد شما هم نفوس بد نزیند اصلا این حرف را نزنید که شورای نگهبان حواسش به این طور حرف ها برود، یک درصد هم به رد صلاحیت فکر نمی کنم.
مرصاد نیوز: مهدی هاشمی با طفره رفتن از حضور خود در انتخابات مجلس امسال ما را به خواندن مصاحبه اش با روزنامه اعتماد تشویق کرد.
مرصادنیوز: رییس شورای شهر تهران، با تاکید بر قرار داشتن کشور در شرایطی حساس و لزوم پرهیز از رفتارهای افراطی و تندروی، هرگونه اقدام در جهت تضعیف رهبری را برای ایران زیانبار دانست.
مرصادنیوز: رئیس شورای شهر تهران گفت: اتوبوس‌های بی‌آرتی زمانی که به پایتخت وارد شد دیزلی آمد در حالیکه قانون هوای پاک این اجازه را نمی‌داد ولی اقای قالیباف جسارت داشت و‌ آنها را وارد کرد.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها