مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: اعضای یک باند ۵ نفره زورگیری ساعات ابتدایی بامداد امروز در پی تعقیب و گریزی کوتاه مدت با شلیک پلیس متوقف و همگی دستگیر شدند.
مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از برخورد جدی پلیس با عرضه‌کنندگان قلیان در ۳ ماهه اول سال‌جاری خبر داد.
مرصادنیوز: محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران با مراجعه به پلیس آگاهی و معرفی خود به قتل همسرش اعتراف کرد.
مرصادنیوز: اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان در فرودگاه بوئنوس‌آیرس دستگیر شد.
مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از برخورد قاطع پلیس با معضل سگ‌گردانی خبر داد و گفت: متخلفین به مراجع قضائی معرفی می‌شوند.
مرصادنیوز: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه از کشف بیش از ۳۲ میلیون تومان اسکناس جعلی در این استان خبر داد.
مرصادنیوز: جانشین فرمانده انتظامی شهرستان پاوه گفت: پلیس وظیفه شناس کیف حاوی ۵ هزار و ۱۶۰ دلار و ۴۲۰ یورو را به صاحبش بازگرداند.
مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از مرگ یک خانواده ۳ نفره در شهر کرمانشاه به علت نامعلوم خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری فردی خبر داد که در پوشش ماموران انتظامی از مردم اخاذی می کرد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: کشاورز جوانی در یکی از روستاهای این شهرستان سوار بر تراکتور به دلیل بی احتیاطی جان خود را از دست داد.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها