مرصادنیوز: جانشین فرمانده ناجا از توجیه، ارشاد و اتمام حجت پلیس با سلبریتی‌های بدحجاب خبر داد و گفت: پلیس با جرم مشهود با جدیت مقابله می‌کند.

مرصادنیوز: پلیس فتا با اعلام نا امن بودن اپلیکیشن موبایلی «وام ایران» نسبت به نصب این برنامه از سوی کاربران تلفن همراه هشدار داد.
مرصادنیوز: رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از دستگیری مالخر ۳۰۰۰ هزار گوشی‌ سرقتی در پایتخت خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب از دستگیری دو نفر سارق که قصد انتقال موتورسیکلت سرقتی به شهری در شمال غرب کشور را داشتند خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده‌کل سپاه پاسداران بر حمایت همه‌جانبه سپاه از طرحهای هدفمند نیروی انتظامی در ارتقای امنیت عمومی جامعه تأکید کرد.
مرصادنیوز: پلیس آلمان از دستگیری یک ورزشکار هلندی به جرم حمل ۵۰ کیلو مواد مخدر خبر داد.
مرصادنیوز: یک باند شش نفره توزیع داروهای غیر مجاز عصر روز چهارشنبه ۲ مرداد توسط پلیس پیشگیری پایتخت دستگیر شدند.از این پرونده تعداد زیادی اوراق و مدارک جعلی،سلاح،مهمات و تجهیزات پلیسی و داروهای غیر مجاز کشف شد.
مرصادنیوز: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی خبر داد که پس از ارتکاب قتل دایی همسرش به کشور مالزی گریخته و پس از 2 سال به کشور بازگشت.
مرصادنیوز: جانشین فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از برخورد ۳ دستگاه خودرو با یکدیگر، همراه با ۳ کشته و ۳ نفر مجروح در محور بدرانلو بجنورد خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب گفت: پلیس عاملین درگیری و نزاع دسته جمعی در محله شهرستانی اسلام آبادغرب را دستگیر کرد.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها