مرصادنیوز: در حالی که تصمیم ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا رسانه ای شده است اما وزارت خارجه دولت یازدهم تاکنون واکنش مناسبی در برابر نداشته آن است.
مرصادنیوز: سفیر اسبق ایران در مکزیک به حساسیت آمریکا نسبت به روابط ایران و آمریکای لاتین اشاره و تصریح کرد: آمریکایی ها همواره سعی می کنند که این روابط را بر هم بزنند.
مرصاد نیوز: عضو هیئت علمی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: آنکه آقای ظریف گفته است که در متن کلمه تعلیق نیامده، جمله ای اشتباه است. در کل داستان تعلیق است و بحث لغو بعد از 8 سال صورت می گیرد.
مرصادنيوز:وزیر خارجه ایران در یادداشتی در روزنامه نیویورک تایمز با انتقاد از توافق تسلیحاتی کلان واشنگتن و ریاض نوشت که خرید این تسلیحات پیشرفته برای خاورمیانه صلح نخواهد آورد.
مرصادنيوز:ظریف آذر ۹۵ گفت: درباره سفیر سوریه به لحاظ حساسیت و ماموریت مهم بررسی‌های لازم صورت گرفته و سفیر انتخاب شده و به زودی معرفی می شود. اما با گذشت ۴ ماه از آن هنوز سفارت ایران بی سفیر است.
مرصاد نیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از عدم حضور ظریف در جلسه بررسی روند اجرای برجام علی رغم زمانبندی مشخص خبر داد.
مرصادنيوز: وزیر امور خارجه ایران در تشریح اولویتهای دستگاه سیاست خارجی در سال جدید گفت: در حوزه سیاسی و امنیتی اجرای برجام با نگاه به اقتصاد مقاومتی از یک سو و تقویت امنیت در منطقه از سوی دیگر اولویت اصلی ماست.
مرصادنيوز: وزیر امور خارجه کشور در نخستین ساعات پس از تحویل سال ضمن حضور در مرکز شیرخوارگاه نرجس اصفهان گفت: در صورت تصمیم به پایان تعهد به برجام آماده از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای خود هستیم.
مرصادنيوز:وزیر خارجه با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه و این تحرکات هیچ منفعتی برای آمریکا ندارد، گفت: هرگونه حرکت علیه این مردان غیور کشور حتما به نفع آنها نخواهد بود.
مرصادنيوز:وزیر خارجه ایران با بیان اینکه در حوزه همکاری‌های بین‌المللی و در مورد سوریه همواره با مصر گفت‌وگو داشته‌ایم، گفت: گفت‌وگوی جدیدی بین ایران و مصر صورت نگرفته است.

در چاه‌های نفت را فقط با اقتصاد توریسم می‌توان بست؛

سهم ناچیز ایران از پُردرآمدترین صنعت جهان /سایه‌روشن‌های صادرات نامرئی

مرصادنیوز: صنعت توریسم که از آن به عنوان صادرات نامرئی هم یاد می‌‌شود در شرایط تحریمی فعلی می‌تواند ارزآوری خوبی داشته باشد، اما همچنان بدون نقشه راه است.

پربازدیدها