مرصادنیوز: در حالی که تصمیم ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا رسانه ای شده است اما وزارت خارجه دولت یازدهم تاکنون واکنش مناسبی در برابر نداشته آن است.
مرصادنیوز: سفیر اسبق ایران در مکزیک به حساسیت آمریکا نسبت به روابط ایران و آمریکای لاتین اشاره و تصریح کرد: آمریکایی ها همواره سعی می کنند که این روابط را بر هم بزنند.
مرصاد نیوز: عضو هیئت علمی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: آنکه آقای ظریف گفته است که در متن کلمه تعلیق نیامده، جمله ای اشتباه است. در کل داستان تعلیق است و بحث لغو بعد از 8 سال صورت می گیرد.
مرصادنيوز:وزیر خارجه ایران در یادداشتی در روزنامه نیویورک تایمز با انتقاد از توافق تسلیحاتی کلان واشنگتن و ریاض نوشت که خرید این تسلیحات پیشرفته برای خاورمیانه صلح نخواهد آورد.
مرصادنيوز:ظریف آذر ۹۵ گفت: درباره سفیر سوریه به لحاظ حساسیت و ماموریت مهم بررسی‌های لازم صورت گرفته و سفیر انتخاب شده و به زودی معرفی می شود. اما با گذشت ۴ ماه از آن هنوز سفارت ایران بی سفیر است.
مرصاد نیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از عدم حضور ظریف در جلسه بررسی روند اجرای برجام علی رغم زمانبندی مشخص خبر داد.
مرصادنيوز: وزیر امور خارجه ایران در تشریح اولویتهای دستگاه سیاست خارجی در سال جدید گفت: در حوزه سیاسی و امنیتی اجرای برجام با نگاه به اقتصاد مقاومتی از یک سو و تقویت امنیت در منطقه از سوی دیگر اولویت اصلی ماست.
مرصادنيوز: وزیر امور خارجه کشور در نخستین ساعات پس از تحویل سال ضمن حضور در مرکز شیرخوارگاه نرجس اصفهان گفت: در صورت تصمیم به پایان تعهد به برجام آماده از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای خود هستیم.
مرصادنيوز:وزیر خارجه با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه و این تحرکات هیچ منفعتی برای آمریکا ندارد، گفت: هرگونه حرکت علیه این مردان غیور کشور حتما به نفع آنها نخواهد بود.
مرصادنيوز:وزیر خارجه ایران با بیان اینکه در حوزه همکاری‌های بین‌المللی و در مورد سوریه همواره با مصر گفت‌وگو داشته‌ایم، گفت: گفت‌وگوی جدیدی بین ایران و مصر صورت نگرفته است.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

ناامنی، حربه آمریکا برای ماندن در منطقه است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: اگر امنیت در منطقه ایجاد شود دلیلی برای حضور آمریکایی‌ها وجود نخواهد داشت بر همین مبنا آنها دنبال ناامنی هستند تا بیشتر بتوانند در منطقه حضور پیدا کنند.

از حرف تا عمل مسئولین در تقویت گردشگری

زنگ خطر تخریب آثار باستانی سراب هرسین به صدا درآمد

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کرمانشاه مطرح کرد

ساخت ۵۰۰ واحد مسکن مهر محرومان در کرمانشاه

پربازدیدها