مرصاد نیوز: عضو انجمن اقتصاددانان ایران گفت: یکی از مشکلات در اقتصاد گزینش جناحی مدیران در بورس است که این مسئله برای اقتصاد شرایطی نامناسبی را به وجود می آورد.
مرصادنيوز: همایش آشنایی با «ورود صنایع کوچک و متوسط کرمانشاه به بازار فرابورس و بورس ایران» برگزار شد.
مرصادنيوز: نماینده شرکت بورس کالای ایران گفت: باید فرهنگ سازی لازم در بحث قیمت تضمینی محصولات کشاورزی انجام شود.
مرصادنيوز: فساد گسترده در نظام بانکی که بخش عمده آن با حمایت و نفوذ حسین فریدون صورت پذیرفته، ضررهای غیر قابل جبرانی را به بیت المال و مردم وارد کرده است.
مرصادنيوز: مدیربورس منطقه‌ای کرمانشاه از کاهش ۱۹ درصدی ارزش معاملات بورس کرمانشاه در هفته منتهی به پانزدهم دی ماه ۹۵ خبر داد.
مرصادنيوز:در حالی ارزش معاملات این هفته به بیش از ۱۱۳ هزار میلیون ریال رسید که در مقایسه با هفته گذشته ۱۳۶درصد رشد را نشان می دهد.
مرصادنیوز: مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد تومان مابه التفاوت جو عرضه شده کشاورزان کرمانشاهی در بورس توسط دولت خبر داد.
مرصادنیوز: ارزش معاملات بورس این هفته کرمانشاه با ۵ درصد کاهش نسبت به هفته قبل رو برو بود و ۳۵ کد معاملاتی جدید نیز ایجاد شد.
مرصادنیوز: روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.
مرصادنیوز: مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه از افزایش ۳۸ درصدی ارزش معاملات این هفته بورس کرمانشاه خبر داد.

موج ورشکستگی مرغداری‌ها با کمبود «دان»؛

سلطان «مرغ» بازار ایران کیست؟

مرصادنیوز: انحصار شدید در واردات خوراک دام و طیور موجب ایجاد موج ورشکستگی بین مرغداری‌های کشور شده است.

پربازدیدها