مرصاد نیوز: عضو انجمن اقتصاددانان ایران گفت: یکی از مشکلات در اقتصاد گزینش جناحی مدیران در بورس است که این مسئله برای اقتصاد شرایطی نامناسبی را به وجود می آورد.
مرصادنيوز: همایش آشنایی با «ورود صنایع کوچک و متوسط کرمانشاه به بازار فرابورس و بورس ایران» برگزار شد.
مرصادنيوز: نماینده شرکت بورس کالای ایران گفت: باید فرهنگ سازی لازم در بحث قیمت تضمینی محصولات کشاورزی انجام شود.
مرصادنيوز: فساد گسترده در نظام بانکی که بخش عمده آن با حمایت و نفوذ حسین فریدون صورت پذیرفته، ضررهای غیر قابل جبرانی را به بیت المال و مردم وارد کرده است.
مرصادنيوز: مدیربورس منطقه‌ای کرمانشاه از کاهش ۱۹ درصدی ارزش معاملات بورس کرمانشاه در هفته منتهی به پانزدهم دی ماه ۹۵ خبر داد.
مرصادنيوز:در حالی ارزش معاملات این هفته به بیش از ۱۱۳ هزار میلیون ریال رسید که در مقایسه با هفته گذشته ۱۳۶درصد رشد را نشان می دهد.
مرصادنیوز: مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد تومان مابه التفاوت جو عرضه شده کشاورزان کرمانشاهی در بورس توسط دولت خبر داد.
مرصادنیوز: ارزش معاملات بورس این هفته کرمانشاه با ۵ درصد کاهش نسبت به هفته قبل رو برو بود و ۳۵ کد معاملاتی جدید نیز ایجاد شد.
مرصادنیوز: روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.
مرصادنیوز: مدیر بورس منطقه ای کرمانشاه از افزایش ۳۸ درصدی ارزش معاملات این هفته بورس کرمانشاه خبر داد.

"دلارهای تلفنی" بازار کرمانشاه را می‌چرخاند؛

خبری از دلار ۴۲۰۰ تومانی در بازار نیست /واردکنندگان دست به دامن دلالان

مرصادنیوز: سری به بازار کرمانشاه که بزنید و در هر فروشگاهی که از قیمت ها شاکی شوید، همه تقریبا یک چیز را دلیل افزایش قیمت اجناسشان عنوان می کنند و آن هم افزایش قیمت دلار است.

پربازدیدها