مرصادنيوز:مدیر کل گمرکات استان کرمانشاه گفت: با هوشیاری کارکنان گمرک در امانات پستی کرمانشاه مقدار ۲۵۷ گرم مواد مخدر کشف گردید.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامي شهرستان سنقر و کلیایی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
مرصادنیوز: پیش از ظهر امروز مسئولین قضایی، انتظامی و بهداشت شهرستان در بازدید از نانوایی ها و اماکن عرضه کننده مواد غذایی شهرستان دو باب نانوایی متخلف و همچنین 2 مکان توزیع مواد مخدر در اسلام آبادغرب را پلمب کردند.
مرصادنيوز: معاون فرماندار سنقروکلیایی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با قدردانی از تلاش و کوشش شبانه روزی نیروی انتظامی این شهرستان گفت: در سال گذشته تعداد 408 نفر در ارتباط با مواد مخدر دستگیر و 289 پرونده تخلف تشکیل و درمراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفته است.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامي شهرستان هرسین گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان موفق شدند در یک عملیات پلیسی بیش از چهار کیلوگرم مواد مخدر را کشف کنند.
مرصادنيوز: مقامات انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۴۲ خرده فروش مواد مخدر و ۷۵ معتاد متجاهر در شهرستانهای استان کرمانشاه خبر دادند.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی شهرستان سنقر و کلیایی از دستگیری ۴۰۸ خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
مرصادنيوز: وزیر امور خارجه روسیه گفت: آمریکا و ناتو از سربازان خود برای محافظت از کشت، تولید و قاچاق هروئین از افغانستان به سایر کشورهای جهان استفاده می‌کند.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله بزرگ ماد مخدر در استان کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان دالاهو گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی در بازرسی از منزل یک توزیع کننده قرص های غیرمجاز، بیش از ۳۷ هزار عدد قرص روان گردان را کشف کردند.

 سردار ریحانی در گفتگو با مرصاد خبر داد:

ارسال کمک‌های سپاه نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه به سیل‌زدگان

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اظهار داشت: کمک‌های سپاه نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه برای کمک به سیل‌زدگان ارسال شده است.

پربازدیدها