مرصادنيوز:یکی از ویژگی های ممتاز در واقعه عاشورا همراهی اهل بیت حضرت سیدالشهدا (ع) با ایشان است و باید تاکید کرد که حضور اهل بیت (ع) در این واقعه یکی از رموز ماندگاری عاشورا است زیرا این امر یک امتیاز منحصر به فرد است که تاکنون دیده نشده است.
مرصاد نیوز: نمایش« ملتی در تبعید ابدی» در بخش صحنه‌ای سوگواره ملی از عاشورا تا اربعین در شهرستان هرسین از استان کرمانشاه به اجرا در می‌آید.
مرصادنیوز: مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه از اجرای نمایش «پرواز بر فراز فرات» در حوزه هنری استان خبر داد.
مرصادنیوز: عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از حضور ۳ اثر نمایشی از استان کرمانشاه در «سوگواره ملی هنرهای نمایشی ازعاشورا تا اربعین حسینی» خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: این ادعا که عاشورا درس مذاکره می‌دهد تحریف عاشوراست، آیا مذاکره با آمریکا اینقدر بزرگ است که امام حسین را به خاطر آن کوچک کنیم؟
مرصادنیوز: امام جمعه موقت شهرستان سرپل ذهاب گفت: ماه محرم ماه بزرگترین مصائب اهل بیت پیامبر (ص) است که تمامی آزادگان جهان را در حزن واندوه می کند.
مرصادنیوز: امام جمعه مشهد مقدس گفت: اگر کسی بخواهد درباره ولنگرای فرهنگی حرفی بزند تندرو و متحجر و غیرعقلانی نامیده می‌شود.
مرصادنیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا در قضیه حمله آل‌سعود به یمن، به عربستان کمک‌رسانی می‌کند، پهپادهای آمریکایی 2‌4‌ساعته به سعودی‌های جنایتکار کمک می‌کنند، این مکارها برای اینکه رد گم کنند می‌گویند که ما چک سفید امضاء به عربستان نداده‌ایم، شما بدتر از چک سفید امضاء داده‌اید،
مرصادنیوز: پیش از ظهر امروز مراسم عاشورای حسینی در شهرستانهای کرمانشاه برگزار شد.
مرصاد نیوز:عزاداران حسینی گیلان غرب در روز عاشورا به یاد آخرین نماز سالارشهیدان، نماز ظهر خود را به جماعت اقامه کردند تا شور و شعور حسینی خود را در ظهر عاشورا تکمیل کنند.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها