مرصادنیوز: شکر در مازندران قیمت ثابتی ندارد و پیگیری‌های خبرنگاران فارس در شهرهای مختلف استان نشان می‌دهد که بهای فروش شکر در مغازه‌ها به دلخواه فروشنده است و کسی نیست بگوید آقای فروشنده بالای چشمت ابروست...!
مرصادنیوز: برخی افراد در روستاهای استان کرمانشاه قند و شکر را از مغازه ها و فروشگاه به صورت عمده خریداری می‌کنند و همین موضوع موجب افزایش قیمت شکر و کمیابی آن شده است.
مرصادنیوز: دادستان تهران از تشکیل اولین پرونده مرتبط با مسایل گوشت در شعب ویژه خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر از مرتبطین در دستگاه‌های دولتی بازداشت شدند.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن کود شیمیایی احتکار شده توسط ماموران پلیس خبر دارد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۸ تن آرد احتکار شده توسط ماموران یکی از کلانتری های سطح شهر خبر داد.
مرصادنیوز: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از تشکیل ۲۲ پرونده کالاهای احتکاری در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن کود شیمیایی احتکارشده در یک منزل مسکونی خبر داد.
مرصادنیوز: اما‌جمعه موقّت تهران با اشاره به جنایات آمریکا در دنیا گفت: آمریکا تا کنون ظلم کرده است؛ ولی چهره هیچ رئیس‌جمهوری کریه‌تر از رئیس‌جمهور کنونی این کشور نبوده است.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت مسئول فروش کالاهای احتکاری است.
مرصادنیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی لوازم آرایشی احتکار شده در شهر کرمانشاه توسط ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان خبر دارد.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها