مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن کود شیمیایی احتکارشده در یک منزل مسکونی خبر داد.
مرصادنیوز: اما‌جمعه موقّت تهران با اشاره به جنایات آمریکا در دنیا گفت: آمریکا تا کنون ظلم کرده است؛ ولی چهره هیچ رئیس‌جمهوری کریه‌تر از رئیس‌جمهور کنونی این کشور نبوده است.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت مسئول فروش کالاهای احتکاری است.
مرصادنیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی لوازم آرایشی احتکار شده در شهر کرمانشاه توسط ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان خبر دارد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف چهار میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال کالای احتکار شده در شهرستان کرمانشاه با تلاش ماموران انتظامی خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس گشتهای سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف چهار انبار احتکار کالاهای زمستانه در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی-بهداشتی و تجهیزات پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه در استان کمبود پوشک داریم گفت: مردم باید به اندازه نیاز هفتگی خود خرید کنند.
مرصادنیوز: مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از روحیه حیوانی و موش‌گونه برخی افراد در احتکار کالای اساسی مردم گفت: چرا وقتی‌که می‌توان مانند کبوتر و کبک آزادمنشانه زندگی کرد مانند موش زندگی کرده و کالای مورد نیاز مردم را احتکار و در انبارهای خود ذخیره کنیم.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف ۸۰ انبار احتکار کالا در استان خبر داد.
مرصادنیوز: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از رصد انبارهای احتکاری کالاهای مشمول ارز دولتی خبر داد.

چرا نهادهای بازرسی در قبال حراج سرمایه‌های ملی سکوت کرده‌اند؟

مُفت ‌بازار خصوصی‌سازی در کرمانشاه /تاراج سرمایه‌های استان در دولت بی‌تدبیر

مرصادنیوز: مُفت ‌بازار خصوصی‌سازی در کرمانشاه موجب تاراج سرمایه‌های استان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم شده است و نهادهای بازرسی هم در این خصوص واکنشی نشان نداده‌اند.

پربازدیدها