مرصادنیوز: رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی-بهداشتی و تجهیزات پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه در استان کمبود پوشک داریم گفت: مردم باید به اندازه نیاز هفتگی خود خرید کنند.
مرصادنیوز: مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از روحیه حیوانی و موش‌گونه برخی افراد در احتکار کالای اساسی مردم گفت: چرا وقتی‌که می‌توان مانند کبوتر و کبک آزادمنشانه زندگی کرد مانند موش زندگی کرده و کالای مورد نیاز مردم را احتکار و در انبارهای خود ذخیره کنیم.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف ۸۰ انبار احتکار کالا در استان خبر داد.
مرصادنیوز: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از رصد انبارهای احتکاری کالاهای مشمول ارز دولتی خبر داد.
مرصادنیوز: امام جمعه موقت تهران با تأکید بر لزوم برخورد با محتکرین تصریح کرد: برنامه قوه قضاییه در مورد رسیدگی به احتکار با جدیت ادامه پیدا کند و کسبه نیز گران‌فروشی نکنند.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف ۶ هزار و ۳۰ کیسه برنج خارجی قاچاق در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنیوز: دادستان کرمانشاه از رسیدگی به ۴۷ پرونده احتکار در استان خبر داد.
مرصادنیوز: سیاستهای لازم برای هماهنگی در عرضه کالا و مقابله با احتکار در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شد.
مرصادنیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم گفت: کالاهای متفاوتی از جمله مرغ منجمد، برنج ایرانی و پاکستانی، شکر و چای و کابل به ارزش‌تقریبی مجموعا ۲۰.۹۹ میلیارد تومان از متهمان کشف شده است.
مرصادنیوز: امام جمعه موقت کرمانشاه، احتکار کالا را از مصادیق تضییع حق‌الناس دانست و بر لزوم توزیع کالاهای احتکار شده به نرخ عادلانه بین مردم تاکید کرد.

وزارت «بهداشت» پاسخگو باشد؛

اقدام جنجالی دانشگاه علوم پزشکی / پرداخت حق «محرومیت از مطب» به کارکنان رشته‌های نامرتبط!

مرصادنیوز: پرداخت حق محرومیت از مطب در حالی که باید بر اساس قانون به کارکنان رشته‌های مرتبط با پزشکی پرداخت شود اما کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در رشته‌های کاملا نامرتبط هم از این حق استفاده می‌کنند.