مرصادنیوز: حزب کارگزاران به عنوان یکی از حامیان اصلی استاندار معزول کرمانشاه بعد از برکناری بابادی با تدارک دیدار با استاندار جدید و انتقاد مضحک از رضایی بابادی به دنبال برپایی یک خیمه شب بازی جدید در کرمانشاه است.
مرصاد نیوز: صبح امروز استاندار کرمانشاه به منظور یک سفر کاری وارد شهرستان کنگاور شد.
مرصاد نیوز: صبح امروز رضایی بابادی استاندار کرمانشاه در سفر کاری خود به روانسر علاوه بر افتتاح آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی شهرستان روانسر و بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر روانسر در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان شرکت کرد.
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: مجموعه بسیج استان با انجام دادن اقدامات مناسب و قابل توجهی در زمینه اشتغالزایی به عنوان یکی از ارکان توسعه در استان کرمانشاه محسوب می شود.
مرصادنیوز: پس از گذشت نزدیک به 3 ماه از پایان مدیریت همراه با رکود رضایی بابادی در کرمانشاه، بقایای مدیران وابسته به وی که نبض اداره استان را به دست داشته و در عقب گرد استان نقش آفرینی می کردند تحرکاتی را در فضای حقیقی و مجازی از خود نشان می دهند.
مرصاد نیوز: سخنگوی وزارت کشور دلیل برکناری استاندار کرمانشاه را پروازی بودن آن اعلام کرد.
مرصادنیوز: بعد از عزل رضایی بابادی از استانداری کرمانشاه شاید نگاهی به موافقین و مخالفین حضور او در استان برای شناخت بهتر عرصه قابل استفاده باشد.
مرصادنیوز: از ساعات پایانی روز جمعه تا کنون خبری از استاندار کرمانشاه در افتتاح پروژه های هفته دولت نیست.
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: اینکه می گویند دولت تمام تخم مرغ های خود را در سبد مذاکرات خارجی گذاشته است را نمی دانیم بر چه اساس گفته می شود.
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه جایگاه خوبی در خدمات رسانی به مردم استان دارد و نمره قبولی را در بین دستگاه های اجرایی کسب کرده است.

خوبی‌هایی که قرنطینه خانگی دارد!

«کرونا» چالشی برای تاب‌آوری

مرصادنیوز: کرونا این ایام به یک چالش برای نمایش تاب‌آوری و مسئولیت‌پذیری افراد تبدیل شده و قرنطینه خانگی یک فرصت برای ارتقای این موارد است.

پربازدیدها