مرصادنيوز:رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنچه را که اکنون ما در دوران پسا برجام احساس می کنیم این است که ایران یک پروژه اقتداری را در بحث هسته ای از دست داد و به عبارتی ما در برجام طلا را دادیم ولی هنوز مس هم دریافت نکردیم.
مرصاد نیوز: محمد خالوندی ورزشکار کرمانشاهی کشورمان در رشته پرتاب نیزه، سومین مدال طلای ایران در رقابت های پارالمپیک را به دست آورد.
مرصاد نیوز: جانشين فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، گفت: سارقی که بالغ بر يک صد ميليون تومان طلاجات و مقاديری پول نقد از منزل يکی از بستگان سرقت کرده بود در کرمانشاه، دستگیر شد.
مرصادنیوز: آخرین هفته از دی ماه بازار معاملات سکه و طلا با ریزش قیمت همراه بود.
مرصادنیوز: «علیرضا رزم حسینی»، استاندار خراسان رضوی در خصوص رفع مشکلات مردم این استان پیشنهاد داده است: «هم‌اکنون 20 هزار میلیارد تومان ارزش زیورآلات بانوان خراسانی برآورد می‌شود که خانواده‌ها می‌توانند از این ظرفیت و دارایی راکد برای حل مشکلات خود در حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی استفاده کنند.»
مرصادنیوز: قیمت سکه طرح جدید امروز، ۲۷ آذر ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان رسید.
مرصادنیوز: روند مقایسه‌ای بین نرخ روز گذشته سکه در بازار طلا با قیمت‌های امروز، خبر از ارزان شدن مسکوکات در بازار طلا و جواهر می‌دهد.
مرصادنیوز: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ به ۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان رسید.
مرصادنیوز: در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا با 1.5 دلار کاهش قیمت نسبت به دیروز 1474.2 دلار قیمت‌گذاری شد.
مرصادنیوز: قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۴۰۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۴۱هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها