مرصاد نیوز: صبح امروز با حضور مسئولین، بسیجیان و مردم قصرشیرین یادواره شهید دکامی در این شهرستان برگزار شد.
مرصاد نیوز: قصرشیرین فقط خیابان راه کربلا نیست بلکه این شهر کوچک، محله ها و حاشیه های زیادی دارد که نیازمند توجه و توزیع عادلانه امکانات و خدمات شهری است.
مرصادنیوز: مصوبه اخیر هیئت دولت در مورد فعال سازی دو منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین و اسلام آبادغرب گمانه‌زنی‌ها را برای منتفی شدن تبدیل قصرشیرین به منطقه آزاد قوت بخشیده است.
مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان قصرشیرین گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران با اندیشه الهی، بُت‌پرستی مدرن را نابود کرد.
مرصادنیوز: نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات فعالان اقتصادی، می‌توان نسخه منطقه‌ای تجویز کرد.
مرصادنیوز: مرادعلی تاتار به عنوان فرماندار شهرستان قصرشیرین معرفی شد.
مرصادنیوز: رئیس جهاد کشاورزی شهرستان قصرشیرین گفت: بیشترین سطح گلخانه‌های استان کرمانشاه در منطقه مرزی قصرشیرین قرار دارد.
مرصادنیوز: زمین لرزه‌های پی‌در پی شهرهای مرزی استان کرمانشاه را به لرزه درآورد.
مرصادنیوز: فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین گفت: مرزهای قصرشیرین از امنیت پایدار برخوردار است و حفظ این امنیت برای حضور مرزنشینان از اولویت‌های مهم است.
مرصادنیوز: نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان از گذشته همواره معبری برای فعالیت های کوله بری بوده است که لازم است به عنوان منبع درآمدی برای مردم قصرشیرین این مرز کوله بری مجددا بازگشایی شود.

گزارش مرصاد از ابهام وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان؛

شفاف‌سازی یا ابهام‌سازی! /آیا لیست «دانه‌درشت‌ها» منتشر می‌شود؟

مرصادنیوز: احتمال وجود رانت در امهال وام‌های زلزله‌زدگان و ابهامات ایجاد شده در این زمینه نیاز به شفاف‌سازی مسئولان در این مورد دارد و باید دید آیا دولت برای این امر حاضر به انتشار لیست «دانه‌درشت‌ها» هست یا نه.

پربازدیدها