مرصادنيوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از تشکیل مجتمع رسیدگی به دعاوی اقتصادی خبر داد.
مرصادنيوز:رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: از ۱۳ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی، با توجه به اعلام طرح‌ها و پروژه‌های اولویت‌دار استان کرمانشاه هیچ سهمی به این استان مستعد تعلق نگرفت.
مرصادنيوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به وجود افسار گسیختگی در سیستم بانکی کشور گفت: نظام بانکی نیاز به اصلاح دارد.
مرصادنيوز:رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه عدم برخورداری از مدیریت توانمند را علت تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی دانست و گفت: ۵۵ درصد از واحدهای تولیدی و صنعتی استان راکد و تعطیل هستند.
مرصادنيوز:همایش فرصت‌های سرمایه گذاری با حضور مهمانانی از کشورهای دیگر به میزبانی کرمانشاه آغاز بکار کرد.
مرصادنیوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: طی۳ سال گذشته رقم صادرات استان کرمانشاه از ۳میلیارد دلار فراتر نرفته وبه استراتژی مهمی برای عبور از این رقم و افزایش میزان صادرات نیاز داریم.
مرصاد نیوز: رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: اگر مشکلات مرزهای سومار و خسروی برطرف شود امکان تردد زوار و مبادلات مطلوب اقتصادی برای کرمانشاه و دیالی فراهم می‌شود.
مرصادنیوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه به مسائلی رسیدگی می‌شود که در توسعه اقتصادی استان تاثیر بسزایی داشته باشند.
مرصادنیوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه پیشنهاد تشکیل یک کنسریومی صادراتی توسط چاپخانه داران استان برای بهبود وضعیت این حوزه در استان با بهره گیری از بازار عراق داد.
مرصادنیوز: رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: عدم تدوین استراتژی مناسب مهمترین مانع توسعه مناطق ویژه استان است.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها