مرصادنيوز:به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه درجهاد کشاورزی صحنه ایستگاه صلواتی به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد.
مرصادنيوز: با حضور جمعی از شهروندان و مدیران شهری صحنه ، جشن بزرگ نیمه شعبان در پارک معلم برگزار شد.
مرصادنيوز: اگر درصد بالایی از افراد واجد شرایط در انتخابات شرکت کنند قدرت چانه زنی نظام ایران در عرصه بین المللی بیشتر می شود.
مرصادنيوز: برنامه رئیس جمهور برای افتتاح پروژه نیمه تمام ایران خودرو صحنه لغو شد.
مرصادنيوز: امام جمعه و ریس اداره بنیاد شهید شهرستان صحنه به مناسبت گرامیداشت روز جانبازان با تعدای از جانبازان این شهرستان دیدار کردند.
مرصادنيوز: مدیر عامل ایران خودرو کرمانشاه گفت: تکمیل کارخانه تولید خودرو پژو پارس در کرمانشاه به عنوان تنها پروژه سفر رهبری در گروه صنعتی ایران خودرو در دستور کار است
مرصادنيوز: کارگاه شعر انقلاب با حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان کرمانشاه مسئولین ادارات و هنرمندان شهرستان صحنه در سالن فرهنگی اداره ارشاد برگزار شد.
مرصادنيوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: دنیا محل آزمایش الهی است و "شهدا" به خوبی و با سربلندی این آزمون را پشت سر نهادند.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه با بیان اینکه عامل رونق اقتصادی استفاده از تولید داخلی است، گفت: اگر مقام معظم رهبری یک شعار برای هر سال انتخاب می کند ناظر بر مشکلات پیش روی مردم است.
مرصادنيوز: مسئول شورای هیئات مذهبی صحنه با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰ هیئت مذهبی بانوان در این شهرستان گفت: از مجموع هیئات مذهبی شناسنامه‌دار ۳۰ هیئت در شهر و ۲۰ هیئت در روستا فعال هستند.

وقتی یخبندان آقای مدیرکل را غافلگیر کرد؛

استخاره مدیریت بحران کرمانشاه برای تعطیلی مدارس!

مرصادنیوز: تعطیلی مدارس کرمانشاه امروز با ناهماهنگی‌هایی روبرو شد که همه را سردرگم کرده بود.

پربازدیدها