مرصادنيوز:به همت حوزه نمایندگی ولی فقیه درجهاد کشاورزی صحنه ایستگاه صلواتی به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد.
مرصادنيوز: با حضور جمعی از شهروندان و مدیران شهری صحنه ، جشن بزرگ نیمه شعبان در پارک معلم برگزار شد.
مرصادنيوز: اگر درصد بالایی از افراد واجد شرایط در انتخابات شرکت کنند قدرت چانه زنی نظام ایران در عرصه بین المللی بیشتر می شود.
مرصادنيوز: برنامه رئیس جمهور برای افتتاح پروژه نیمه تمام ایران خودرو صحنه لغو شد.
مرصادنيوز: امام جمعه و ریس اداره بنیاد شهید شهرستان صحنه به مناسبت گرامیداشت روز جانبازان با تعدای از جانبازان این شهرستان دیدار کردند.
مرصادنيوز: مدیر عامل ایران خودرو کرمانشاه گفت: تکمیل کارخانه تولید خودرو پژو پارس در کرمانشاه به عنوان تنها پروژه سفر رهبری در گروه صنعتی ایران خودرو در دستور کار است
مرصادنيوز: کارگاه شعر انقلاب با حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان کرمانشاه مسئولین ادارات و هنرمندان شهرستان صحنه در سالن فرهنگی اداره ارشاد برگزار شد.
مرصادنيوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: دنیا محل آزمایش الهی است و "شهدا" به خوبی و با سربلندی این آزمون را پشت سر نهادند.
مرصادنيوز: امام جمعه شهرستان صحنه با بیان اینکه عامل رونق اقتصادی استفاده از تولید داخلی است، گفت: اگر مقام معظم رهبری یک شعار برای هر سال انتخاب می کند ناظر بر مشکلات پیش روی مردم است.
مرصادنيوز: مسئول شورای هیئات مذهبی صحنه با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰ هیئت مذهبی بانوان در این شهرستان گفت: از مجموع هیئات مذهبی شناسنامه‌دار ۳۰ هیئت در شهر و ۲۰ هیئت در روستا فعال هستند.

رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران:

حذف فلسفه از حوزه علمیه قم موجب خواهد شد افرادی کم‌عمق، متصدی تبیین و تدریس این علم شوند

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران که ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.

به منظور بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله زده صورت گرفت؛

حضور فرمانده سپاه درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب/افتتاح مساکن احداثی

هر ساعت 2 پرونده نزاع در کرمانشاه تشکیل می شود؛

ترویج گفتمان "خشونت" به جای "گفتگو"

پربازدیدها