مرصادنيوز: رهبر انقلاب حادثه ۹ دی را از نمونه های قدرت نظام برشمردند و تصریح کردند: امروز هندسه تقابل قدرتهای استکباری با جمهوری اسلامی در جهت سلب قدرت مادی و معنوی، و عزم و اراده ملت ایران است.
مرصادنيوز: نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت حماسه 9 دی ماه سال 88 تاکید کردند.
مرصاد نیوز: اقشار مختلف مردم استان کرمانشاه در گفتگوهایی از عظمت حماسه 9 دی ماه سال 88 گفتند.
مرصاد نیوز: فرمانداران دولت تدبیر و امید در استان کرمانشاه بر جایگاه حماسه 9 دی ماه سال 88 در راستای مقابله با فتنه گران تاکید کردند.
مرصادنیوز: روز بصیرت در کرمانشاه در حقیقت 9 دی ماه نیست بلکه کرمانشاهیان در هفتم و هشتم دی ماه بصیرت خود را به نمایش گذاشته و فتنه گران را ناکام گذاشتند.
شاخ شمیران: به مناسبت حماسه 9 دی با حضور فرمانده سپاه شهرستان و مسئولین آموزش و پرورش ثلاث باباجانی کارگاه نقاشی حماسه 9 دی با موضوعات این روز در مدرسه حضرت خدیجه کبری برگزار شد.
مرصادنيوز:مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران گفت: امروز مطالبه عمومی مردم محاکمه و اعدام سران فتنه است، برخی مسئولان اصرار دارند فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی منسی و مردم آن را به‌ فراموشی بسپارند.
مرصادنيوز:معاون عملیات قرارگاه ثارالله در مراسم گرامیداشت حماسه یوم‌الله ۹ دی گفت: عده‌ای را در جریانات فتنه ۸۸ دستگیر کردیم، وقتی شناسنامه آن‌ها را دیدیم فهمیدیم اصلاً این افراد رای ندادند، پدر میر حسین موسوی بعد از کشته شدن مشکوک نوه‌اش در بازار تهران به میرحسین موسوی فحش می‌داد و وی را لعنت می‌کرد.
مرصادنيوز: این مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام با اشاره به اهداف استکبار برای سلطه بر جهان گفت: آمریکا نمی تواند کشوری چون ایران را تحمل کند و هرچه توان دارد برای تضعیف نظام اسلامی به کار می‌گیرد.

آنچه دولت باید امسال انجام دهد؛

بازیگران اصلی رونق تولید در جنگ تمام عیار اقتصادی

مرصادنیوز: رونق تولید در شرایط جنگ اقتصادی نیازمند الزاماتی است که دولت باید آنها را فراهم آورد.

پربازدیدها