مرصادنیوز: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت: سبدهای معیشت عیدانه هدیه رهبری در مناطق محروم اسلام آبادغرب توسط بسیج سازندگی توزیع شد.
مرصادنيوز: مسئول اردوهای جهادی بسیج سازندگی کرمانشاه گفت: امسال حدود ۲۸ هزار نفر اردوی جهادی در مناطق محروم استان کرمانشاه برگزار شده است.
مرصادنيوز: سبدهای معیشت عیدانه هدیه رهبری در مناطق محروم شهرستان سنقروکلیایی توسط بسیج سازندگی توزیع شد.
مرصادنيوز:مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه از اعزام ۳۲۰ جهادگر کشاورزی به مناطق محروم استان کرمانشاه طی امسال خبر داد.
مرصادنيوز:به همت سپاه دالاهو و همزمان با ایام دهه مبارک فجر یک تیم پزشکی به مناطق محروم این شهرستان اعزام به صورت رایگان اقدام به ویزیت و ارائه خدمات به مردم مناطق محروم منطقه کردند.
مرصادنيوز:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۲ کرمانشاه از ویزیت رایگان بیشتر از ۲۰۰۰ نفر در مناطق محروم و موقوفه نشین کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه، از تخصیص ۶۳۰ میلیون ریال اعتبار برای تامین آب آشامیدنی مناطق محروم و مرزی استان کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: نماینده مردم شهرستان های صحنه، کنگاور و هرسین گفت: سرکشی از مناطق روستایی و محروم و رفع مشکلات و نیاز های آنان باید در اولویت کاری مسئولین باشد.
مرصادنیوز: فرماندار و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با هدف بررسی مشکلات مناطق محروم از بخش سر فیروزآباد بازدید کردند.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها