به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار آقای باروت پاخور رییس جمهوری اسلوونی با اشاره به حوادث تلخ و دردناک منطقه و نقش برخی قدرتها در تحمیل بی‌ثباتی و جنگ بر ملتها، تأکید کردند: جمهوری اسلامی همواره کشورهای مستقل را به نقش‌آفرینی فعال در مقابله با فشار بر ملتها فراخوانده و از آنها خواسته است که ساکت و تماشاچی نباشند.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در حالی که غرب به دنبال ایجاد جنگ های مذهبی در بسیاری از کشورهای جهان و به خصوص در غرب آسیا است و مدام بر طبل این می کوبد که در برخی کشورها تبعیض های دینی وجود دارد، در ایران شرایط به گونه ای دیگر است.

 

دستگاه های تبلیغاتی غرب سال هاست که علیه ایران فعالیت می کنند اما در ایران اقلیت های دینی در کنار دیگر مردم ایران در صلح زندگی می کنند.
 

کلمات کلیدی

ناظم دباغ در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  با بیان اینکه نیروهای اقلیم کردستان عراق در آزادسازی فلوجه شرکت نداشته اند، اظهار داشت: نیروهای حشد شعبی، ارتش عراق و پلیس امنیت عراق در این عملیات حضور داشته اند.

 

وی افزود: فلوجه از اهمیت خاصی برخوردار است و اولین شهری بود به دست داعش افتاد.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ حضرت آیت الله خامنه ای عصر امروز (شنبه) در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا از جمله خانواده شهدای هفتم تیر و خانواده‌هایی از شهدای مدافع حرم، ضمن تجلیل از «ایمان، مجاهدت، رشادت و معرفت والای شهدا» و «صبر و استقامت خانواده های معظم شهیدان»، آنان را پایه های اقتدار و توانمندی نظام جمهوری اسلامی ایران خواندند و تأکید کردند: تنها راه پیشرفت ایران اسلامی، احیای روحیه انقلابی و مجاهدت است.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار محمد رضا نقدی پیش از ظهر امروز سه شنبه در همایش پرچمداران بصیرت که در محل سالن بعثت کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به وحدت موجود در استان کرمانشاه اظهار داشت: علمای و روحانیون منطقه دارای بصیرتی زبانزد هستند و که نتیجه آن امنیتی است که شیرینی آن را چشیده ایم.

 

وی با بیان اینکه وحدت زمینه ساز پیشرفت های چشمگیری در کشور شده است، افزود: پیشرفت های حاصل شده مدیون همین وحدت است.

 

کلمات کلیدی

حسین شیخ الاسلام در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با اشاره به حملات تروریستی اخیر داعش به فرانسه و واکنش کشورهای غربی به آن اظهار داشت: در گذشته که داعش مردم عراق، سوریه و لبنان را به شهادت می رساندند از نظر غربی ها مشکلی وجود نداشت اما حال که می بینیم این حملات به سمت خودشان برگشته است اینگونه واکنش هایی را می دهند.

 

کلمات کلیدی

ناظم دباغ در گفتگو با خبرنگار بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در خصوص درخواست بغداد از مسکو برای حضور نظامی در جنگ علیه داعش اظهار داشت: جنگ بر علیه داعش برای اقلیم کردستان بر همه چیز تقدم دارد چرا که داعش دشمن انسانیت و تمدن است و نه صرفا دشمن گروه و یا عده ای خاص.

 

وی افزود: به دلیل اینکه سرلوحه کار ما در اقلیم کردستان، نابودی داعش است لذا از هر دولتی که وارد این جنگ بر علیه آنها شود استقبال خواهیم کرد.

 

کلمات کلیدی

به گزارش سرویس بین الملل شبکه اطلاع رسانی مرصاد، عراق و سوریه مدت هاست که با معضلی روبرو هستند و هر از چند گاهی اخبار ضد و نقیضی در خصوص پیشرفت این معضل و یا فروکش کردن آن شنیده می شود. معضل حضور تروریست های داعش در این مناطق و انجام اقدامات تروریستی متعدد موجب شده است که این 2 کشور غرب آسیا نتوانند مانند گذشته به راحتی امور خود را بگذرانند.

 

کلمات کلیدی

به گزارش سرویس انگلیسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، پیشروی های اخیر گروه های مردمی در جنگ علیه داعش در کشور عراق در روزهای اخیر با موفقیت های چشم گیری روبرو بوده است. این گروه ها به همراهی ارتش عراق توانسته اند در شهر الانبار پایگاه های تکفیری را منهدم کنند.

 

بر اساس این گزارش فاکس نیوز گزارش داده است نیرو های فرماندهی عملیات نظامی بغداد با کمک نیروهای مردمی شهرالانبار و یاری عشایر مسلح موفق به انهدام یکی از اصلی ترین پایگاه های نیرو های تکفیری در این منطقه شدند.

 

کلمات کلیدی

به گزارش سرویس انگلیسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، امروز داعش به عنوان یکی از گروه های تروریستی که اقدامات غیر انسانی فراوانی را انجام داده است، مورد حمایت بسیاری از کشورهایی قرار دارد که در ظاهر اعلام می کنند که با تروریسم در حال مبارزه هستند.

 

در حقیقت بسیاری از کشورهای غربی با ادعای مبارزه با تروریسم به کشورهای بسیاری از جمله کشورهای خاورمیانه حمله کرده و دست به تجاوز به خاک آن ها زده اند اما در حقیقت این خود کشورهای غربی هستند که تروریسم را در این مناطق مورد حمایت قرار می دهند.

 

کلمات کلیدی

بررسی تاثیر مصطفی تاجزاده در انتخابات ۹۶ ؛

بازگشت "مهندس مشاور" به پروژه های انتخاباتی/ تجربه سناریوی حذف هاشمی در خدمت بقای روحانی

مرصادنیوز: بازگشت مجرم اصلی مهندسی آرا در انتخابات مجلس ششم (پروژه حذف هاشمی) و میدان داری او در کمپین انتخاباتی کاندیدای دولت می تواند حلقه مفقوده رسیدگی به تخلفات در انتخابات اخیر باشد.

پربازدیدها