مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه نیروی انتظامی در چند ماه اخیر چند کار مهم انجام داد، گفت: آمار تلفات جاده‌ای بالا است و باید بیش از اینها امنیت را برقرار کنیم.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور گفت: در حین یک عملیات ایست و بازرسی در شهرستان کنگاور سرنشینان خودرویی مشکوک به ماموران ناجا در این شهرستان تیراندازی کردند.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از برخورد جدی پلیس با تبلیغات زودهنگام کاندیداهای شورای شهر در کرمانشاه خبر داد.
مرصادنيوز: معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا از تکمیل و بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه طی چند ماه آینده و به محض تامین اعتبارخبر داد.
مرصادنيوز:رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا بر تشدید اقدامات انتظامی در ایام نوروز تأکید و عملکرد انتظامی استان کرمانشاه را قابل قبول ارزیابی کرد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از افزایش ۴ برابری کشفیات مواد محترقه خطر ساز نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف و توقیف محموله بزرگ لوازم آرایشی-بهداشتی و البسه زنانه به ارزش دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.
مرصادنيوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف محموله خشکبار قاچاق به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون ریال توسط پلیس این شهرستان خبر داد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام باند توزیع مواد مخدر صنعتی و کشف بیش از۲۰۰۰ گرم مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد و گفت: مقصد این محموله پایتخت بوده است.
مرصادنيوز:رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق و ۷۵۰ پاکت توتون و تنباکو به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.

پربازدیدها