مرصادنيوز:عضو شورای انقلاب فرهنگی در سومین کنگره شهدای دانشجوی استان یزد گفت: ایران در رأس مسائل جهانی است و بدون نظر ایران هیچ مسئله ای در منطقه و جهان حل نخواهد شد.
مرصادنيوز: نائب رئیس دوم مجلس نهم گفت: قدرت و توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایران ثمره تهدیدات آمریکا است.
مرصادنيوز: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در زمینه انرژی هسته‌ای و حقوق بشر در ایران ماجراجویی می‌کنند؛ آنها نگاه نمی‌کنند، دوستانشان در منطقه حتی یک بار رأی‌گیری نداشته‌اند، اما به آنها ایرادی نمی‌گیرند و به ایران ایراد می‌گیرند.
مرصادنيوز:رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای سازماندهی نیروهای انقلاب در دفاع از انقلاب و احیای آن در اندیشه و در عمل و ترویج و تعمیق گفتمان انقلاب اسلامی تشکیل شده است.
مرصادنيوز:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز غرب اذعان دارد که ایران ششمین قدرت نطامی دنیا است و باید به افتخارات و نفوذ خود در دنیا ببالیم و آن را حفظ کنیم.
مرصاد نیوز: امام جمعه موقت گیلانغرب گفت: مردم انقلابى ايران، على‌رغم همه مشكلات ، لحظه‌اى از حمايت انقلاب دست نكشيدند، چرا كه هيچ‌گاه از تحقق وعده الهى و انقلابی نااميد نشده‌اند.
مرصادنيوز:امام جمعه شهرستان صحنه گفت: اکنون که بر سر خوان این انقلاب نشسته ایم برای رونق این آن باید در سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری جست وجو کرد که یکی از رهنمودهای ایشان انقلابی بودن و انقلابی ماندن است.
مرصادنيوز:فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب با تاکید بر نقش ایمان و وحدت مردم در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مهم و مغتنمی برای تبیین و انتقال ارزش های اصیل انقلاب اسلامی به نسل جوان کشور است .
مرصادنيوز: رئیس کمیته قرآنی ستاد دهه مبارک فجر سرپلذهاب گفت : انقلاب اسلامی براساس آموزه های قرآنی شکل گرفت و برنامه های دهه فجر باید بامحوریت قرآن کریم باشد .
مرصادنيوز: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز ما در لبنان یک حزب الله داریم که در آنجا به سیادت سیاسی رسیده و تعیین کننده نظم امنیتی در آن منطقه است، رژم صهیونیستی از ترس حزب الله جرات هیچ اقدامی را در لبنان ندارد و نه تنها در لبنان که در سوریه نیز تعیین کننده معادلات بوده و در مقابل امریکا ایستاده است.

یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

دوگانگی برخورد رسانه‌های خارجی با کرونا در ایران و سایر کشورها

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: رسانه‌های خارجی در ارتباط با شیوع کرونا در ایران و سایر کشورها یک برخورد دوگانه دارند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

بیمار فوتی بر اثر کرونا در کرمانشاه نداشتیم

با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه؛

مسئول سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه معرفی شد

آخرین اخبار

پربازدیدها