مرصادنیوز: رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مرصاد نیوز: معرفی فیلم های برگزیده جشنواره فیلم برلین بار دیگر نشان داد که معیار انتخاب فیلم های این جشنواره تنها سیاسی است و دیگر اصول فیلم سازی در آن در این انتخاب ها تاثیری ندارد.
مرصاد نیوز: رئیس شورای قرارگاه عمار گفت: رسانه های انقلابی بایستی در این شرایط که برخی از وابستگان فتنه به فکر فتنه های آینده هستند مراقب باشند تا در صورت لزوم دست به بصیرت افزایی و روشن گری بزنند.
مرصادنیوز: اعتراض های مردمی در شهر پیشوا نسبت به حضور فائزه هاشمی در این شهر و در نهایت لغو سخنرانی او بار دیگر به فرزندان خانواده هاشمی یادآوری کردکه عمر سیاسی اعضای خانواده هاشمی سالهاست به پایان خود رسیده است.
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که جو مجلس برای رای اعتماد گزینه پیشنهادی وزارت علوم نامساعد است، بعید است که وی رای بیاورد.
مرصاد نیوز: نگاهی به گزینه جدید وزارت علوم یعنی دانش آشتیانی باز هم نشان می دهد که این وزارتخانه به دلیل عدم معرفی گزینه اصلی و مناسب، کماکان بی وزیر خواهد ماند.
مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: هنگام فتنه سطحی نگر نباشیم و چشم و گوشمان به حرف چند تا سایت و روزنامه و کانال نباشد بلکه در صراط مستقیم و هدایت رهبر جامعه باشیم تا دچار انحراف نشویم.
مرصادنیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما اکنون پس از یک فتنه بزرگ دوباره به عرصه سازندگی، رفع فقر و کمک به مردم می‌رویم؛ ما را در روستاها و شهرها خواهید دید؛ ما فرستادگان رهبرمان هستیم و رهبری امر کرده تا تمام ظرفیت‌ها را برای خدمت به مردم به کار بگیریم.
مرصادنیوز: آیت الله خامنه ای درباره طرح ریزی دشمن برای التهاب آفرینی در کشورمان فرمودند: «اینکه اینها گفتند در سال ۹۷ ما چنین میکنیم، چنان میکنیم، و نقشه‌هایی را برای جمهوری اسلامی ابراز کردند -یعنی در واقع نقشه‌شان لو رفت- این ممکن است فریب باشد؛ ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند، نقشه را برای سال ۹۸ بکشند؛ مِن‌باب مثال. همه باید حواسشان جمع باشد؛ به همه‌ی ملّت عرض میکنم. آمریکا دشمن خبیثی است، دشمن حیله‌گری است.»

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

پربازدیدها