مرصادنیوز: رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مرصاد نیوز: معرفی فیلم های برگزیده جشنواره فیلم برلین بار دیگر نشان داد که معیار انتخاب فیلم های این جشنواره تنها سیاسی است و دیگر اصول فیلم سازی در آن در این انتخاب ها تاثیری ندارد.
مرصاد نیوز: رئیس شورای قرارگاه عمار گفت: رسانه های انقلابی بایستی در این شرایط که برخی از وابستگان فتنه به فکر فتنه های آینده هستند مراقب باشند تا در صورت لزوم دست به بصیرت افزایی و روشن گری بزنند.
مرصادنیوز: اعتراض های مردمی در شهر پیشوا نسبت به حضور فائزه هاشمی در این شهر و در نهایت لغو سخنرانی او بار دیگر به فرزندان خانواده هاشمی یادآوری کردکه عمر سیاسی اعضای خانواده هاشمی سالهاست به پایان خود رسیده است.
مرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که جو مجلس برای رای اعتماد گزینه پیشنهادی وزارت علوم نامساعد است، بعید است که وی رای بیاورد.
مرصاد نیوز: نگاهی به گزینه جدید وزارت علوم یعنی دانش آشتیانی باز هم نشان می دهد که این وزارتخانه به دلیل عدم معرفی گزینه اصلی و مناسب، کماکان بی وزیر خواهد ماند.
مرصاد نیوز: نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس گفت: جریانی در پشت پرده وجود دارد که می خواهد وزارت علوم را در اختیار بگیرد و به همین دلیل وزرای معرفی شده تاکنون همگی از این جریان خاص بوده اند و این جریان هم با نظام زاویه دارد.
مرصادنیوز: دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، واکنش حضرت آیت الله خامنه ای به شعارهای فتنه گران علیه ایشان را در قالب تصویر نوشته ای منتشر کرد.
مرصادنیوز: امامان جمعه شیعه و سنی ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در اجتماعات ۹دی گفتند: مردم با حضور خود نقشه شوم دشمنان را در سال 88 نقش بر آب کرده و آتش فتنه را خاموش کردند.
مرصادنیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: بازخوانی فتنه 88 زمینه فرصت‌سازی برای تولید فتنه‌های جدید علیه ملت را مسدود می‌سازد.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها