مرصاد نیوز: یک کارشناس برجسته تاریخ گفت: هر زمان که فتنه ای در ایران به وجود آمده است انگلیسی ها در آن نقش داشته اند.
مرصاد نیوز: یک کارشناس رسانه گفت: تلویزیون و رادیوی بی بی سی برنامه ریزی های دقیقی برای مهندسی افکار عمومی دارند و آن را اجرا می کنند.
مرصاد نیوز: رسانه دروغ پرداز انگلیسی بی بی سی برای نجات از فضایی که پس از دروغ های خود به وجود آورده است پروژه ای را اجرایی کرده تا به وسیله آن علاوه بر انحراف افکار عمومی، خود را به عنوان مظلوم معرفی کند.
مرصاد نیوز: پس از توقیف روزنامه مردم امروز به دلیل حمایت از نشریه توهین کننده به پیامبر(ص)، رسانه های معاند نسبت به این موضوع اظهار نگرانی کردند.
مرصاد نیوز: افشای جعلی بودن کلیپ نجات یک دختر سوری توسط برادرش نشان می دهد که این مسئله سناریویی از پیش نوشته شده برای اجرای یک تاکتیک عملیات روانی به سود تروریست های تکفیری در سوریه است.
مرصادنیوز: نه تنها سفیر انگلیس به طور میدانی وارد تجمعات شده و سعی کرده از دانشجویان عکس و فیلم تهیه کند بلکه کارمندان بنگاه سخن پراکنی بی بی سی هم در فضای شبکه های اجتماعی هم تلاش کردند که فضا را آشفته و مهیای اعتراض کنند.
مرصادنیوز: از عجایت دنیای رسانه، ممنوعیت اشاره به جنایات و اقدامات تروریستی گروهک منافقین در رسانه لندنی است!
مرصادنیوز: اخیرا از مستندی درباره تاریخ معاصر ایران با عنوان «آسوده بخواب کوروش» رونمایی شده که از جنبه نحوه روایتگری تاریخ و سامان‌دادن قصه کم‌نظیر است.
مرصادنیوز: مستند شبکه «بی‌بی‌سی ۲» نشان می‌دهد فرماندهان نظامی آمریکا به نقش تعیین‌کننده سردار سلیمانی در شکل‌دهی به خاورمیانه امروز اذعان دارند و به همین خاطر به ناچار برای شخصیت او احترام قائل هستند.

مرصادنیوز: حسین باستانی در «بی‌بی‌سی فارسی» مستندی ساخته است به نام «بهتان برای حفظ نظام». این اثر باستانی که ظاهرا مدافع «سیاست اخلاقی» است، بر آن است که ج. ا. ا حکومتی است بد و بهتان‌زننده به مخالفان.

از «آرامستان» تا «بهارستان»

سبدهای رأی در صف عزا

مرصادنیوز: این روزها کاندیداهای انتخابات سعی می‌کنند سبدهای رای‌شان را با حضور در صف عزا و عروسی پُر کنند.

پربازدیدها