مرصادنیوز: به نظر می رسد ویروس مطرح کردن سخنان متوهمانه در میان دولتی ها شیوع پیدا کرده و این بار هم در مشاور رئیس سازمان محیط زیست نمود نمایان شده است.
مرصاد نیوز: رهبر معظم انقلاب اسلامى‌ گفت: یکى از کارهای لازم، تجلیل از ورزشکارانی است که اسم خدا را مى‌ آورند و یا بعد از آنکه در رقابت پشت حریف را به خاک می رسانند سجده می‌کنند.
مرصاد نیوز: رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان اظهار داشتند: همین‌قدر که ندانید دشمن در صدد حمله است و این حمله از کجا است و چگونه است، باید مطمئن باشید شکست می خورید.
مرصاد نیوز: زندگی شهدای گرانقدر بسیجی استان کرمانشاه همیشه به عنوان الگویی برای جامعه محسوب می شوند. شرح حال زندگی شهدا از زبان نزدیکان آن ها ابعاد زندگی این بزرگان را بهتر نمایان می کند.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: خانواده های شهدا ولی نعمت بر کل کشور و به خصوص مسئولان هستند.
مرصادنیوز: به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) با حضورامام جمعه موقت سرپل ذهاب دراین شهرستان برگزار شد.
مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : مسئولین امانتدار اسلام ، انقلاب و خون شهدا هستند و اگر در مسئولیتشان کوتاهی و اهمال کنند به دین اسلام و خون شهدا خیانت کرده اند.
مرصادنیوز: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: ۱۰۰ نفر از فرماندهان و سرداران حاضر در عملیات مرصاد، این عملیات را تشریح می کنند.
مرصادنیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: زمانی الگوی ما شهدایی همچون شهید جعفری‌ها بودند اما متاسفانه امروز این الگوها به دست فراموشی سپرده و همه مسئولین مبتلا به رفاه‌طلبی شده‌اند.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه از برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت عملیات مرصاد در محل یادمان مرصاد خبر داد.

اتفاقات تاریخی شورای شهر کرمانشاه!

کاندیداتوری همزمان یک عضو شورای شهر برای تصدی «شهرداری» و «ریاست شورا» / «این نشد، آن یکی»

مرصادنیوز: اتفاقاتی که در جریان انتخاب شهردار کرمانشاه می‌افتد به اذعان اعضای شورا در تاریخ تشکیل این پارلمان محلی رخ نداده است؛ از بررسی انتخاب شهردار با یک گزینه تا کاندیداتوری همزمان یک عضو برای ریاست شورا و شهردار.

پربازدیدها