به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، استان خوزستان در روزهای گذشته وضعیت مناسبی را به خود ندید. قطعی آب و برق اینبار استانی را که مدت هاست از آلودگی ناشی از ریزگرد ها رنج می برد، عملا تعطیل کرد.

 

کلمات کلیدی

سرویس سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد/ بالاخره نتایج انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام شد و بر اساس نتایج اعلام شده روحانی فعالیت خود را در دولت دوازدهم نیز ادامه خواهد داد.

 

در حالی که در 4 سال گذشته مشکلات متعددی در مدیریت دولت وجود داشت، این سوال مطرح می شود که چرا حسن روحانی دوباره در این دوره نیز انتخاب شد.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حدود 40 میلیون نفر در پای صندوق های رای حاضر شدند، نتایج شمارش انتخابات ریاست جمهوری را تا ساعت 11 امروز به شرح زیر اعلام کرد:

 

مجموع آرای ماخوذه: 40076729

تعداد آرای صحیح: 38914470

1-حسن روحانی: 22796468

2-سیدابراهیم رئیسی: 15452194

3-مصطفی میرسلیم: 455211

4-مصطفی هاشمی طبا: 210597

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور در حسینیه امام‌خمینی(ره) در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

 

رهبر معظم انقلاب پس شرکت در انتخابات تاکید کردند: اولا خدای متعال را بر نعمت مردم‌سالاری و انتخابات و حضور مردم سپاس‌گذاری می‌کنم، این نعمت بزرگی است.

 

ایشان تصریح کردند: بحمدالله مردم ما هم شکرگذار این نعمت هستند، چون می‌بینید که شرکت می‌کنند.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصادبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم استانهای قزوین، زنجان و سمنان، در سخنان مهمی، انتخابات روز جمعه را یک جشن ملی و یک حماسه بزرگ مردمی و جلوه‌ای از اندیشه نو و جذاب مردم‌سالاری اسلامی در مقابل دیدگان جهانیان خواندند و با تأکید بر لزوم حضور بسیار پرحجم مردم در پای صندوقها گفتند: روز جمعه هر فردی رأی بیاورد، برنده اصلی انتخابات، ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند.

کلمات کلیدی

به گزارش سرویس سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، یکی از مواردی که بایستی در دوران تبلیغات انتخاباتی مورد توجه قرار بگیرد، لزوم پایبندی به قانون و دوری ازنقض قانون است. با این وجود درروز گذشته حضور دولت در اصفهان با یک تخلف قابل توجه همراه بود.

 

در جریان این سفر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت یازدهم به همراه روحانی در یک همایش انتخاباتی شرکت کرد. این حضور به نوعی نقض صریح اساسنامه وزارت خارجه بوده است.

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، یکی از مهم ترین موضوعاتی که در مناظره روز گذشته به آن اشاره شد، روشنگری در خصوص املاک روحانی و جهانگیری بود.

 

محمد باقر قالیباف شهردار تهران و کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری این روشنگری را انجام داد.

 

قالیباف در این خصوص گفت: آقای روحانی! جنابعالی وقتی که زمین حدود 800 متری به قیمت 2.5 میلیون تومان به عبارتی متری 3 هزار تومان را در سال 70 می‌گیرید، حتماً دیگر شجاعت برخورد با متخلفان را نخواهید داشت، این درد کشور است.

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  در روزهای گذشته موضوعی در رسانه ها منتشر شده است که بسیار قابل توجه است.

 

گزارشی منتشر شده است که حاصل بررسی رساله دکتری حسن روحانی رئیس دولت یازدهم است و در آن اصالت این مدرک مورد بررسی قرار گرفته است.

 

کیوان ابراهیمی دانشجوی دکترای دانشگاه آیوا گزارش نهایی  پروژه ارزیابی اصالت رساله‌ دکترای حسن روحانی رئیس جمهور و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را ارائه کرده است.

 

 

کلمات کلیدی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) صبح امروز با حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان، با حضور بر مزار شهیدان گمنام و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس را گرامی داشتند و از خداوند متعال، علوّ درجات آنان را مسألت کردند.

 

فرمانده کل قوا سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.

کلمات کلیدی

به گزارش سرویس سیاسی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ایام تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و مناظره ها مطرح شد، موضوعی تحت عنوان تقسیم بندی 96 درصدی و 4 درصدی بود.

 

این موضوع از سوی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری برای انتقاد به وضعیت فعلی دولت یازدهم مطرح شد. موضوعی که پتانسیل این را دارد بیش تر از این مورد بررسی قرار بگیرد.

 

کلمات کلیدی

بررسی تاثیر مصطفی تاجزاده در انتخابات ۹۶ ؛

بازگشت "مهندس مشاور" به پروژه های انتخاباتی/ تجربه سناریوی حذف هاشمی در خدمت بقای روحانی

مرصادنیوز: بازگشت مجرم اصلی مهندسی آرا در انتخابات مجلس ششم (پروژه حذف هاشمی) و میدان داری او در کمپین انتخاباتی کاندیدای دولت می تواند حلقه مفقوده رسیدگی به تخلفات در انتخابات اخیر باشد.

پربازدیدها