مرصادنيوز:یک روزنامه آلمانی از اشتیاق زیاد اقتصاد آلمان برای مبادلات تجاری بیشتر با ایران بعد از پیروزی روحانی خبر داده و در عین حال تحریم‌های آمریکا را همچنان مانعی بر سر راه این امر دانست.
مرصادنيوز:تیم ملی کشورمان در نخستین دیدارش در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی مقتدرانه مقابل آلمان به برتری رسید.
مرصاد نیوز: سخنگوی دستگاه دیپلماسی انفجار تروریستی در مقابل سرکنسولگری آلمان در افغانستان را به شدت محکوم کرد.
مرصادنیوز: دولت محترم و آقای نوبخت می توانستند گابریل آلمانی را به کرمانشاه دعوت کنند و با برگزاری تور بازدید از روستاهایی مثل زرده و ... آثار جنایت های صدام با سلاح های آلمانی را به او نشان می دادند.
مرصادنیوز: نماینده سابق مردم تهران در خصوص صحبت‌های نوبخت مبنی بر تحریف سخنان معاون صدر اعظم آلمان درخصوص "شرط آلمان‌ها در به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با ایران" اظهار داشت: متاسفانه آقای نوبخت با این حرف در نقش سخنگوی دولت آلمان انجام وظیفه کرد.
مرصادنیوز: جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور پررنگ نظامی آمریکا در خلیج فارس، الگو قرار دادن آلمان و ژاپن و کاهش توان دفاعی را غفلت بزرگی عنوان کرد.
مرصادنیوز: برزیل موفق شد در ضربات پنالتی آلمان را مغلوب کند و مدال طلای فوتبال المپیک را برای اولین بار در تاریخش به دست آورد.
مرصادنیوز: رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت: شهلا بهروزی‌راد، قایقرانی ملی پوش کرمانشاهی به مسابقات جهانی قایقرانی آلمان اعزام شد.
مرصادنیوز: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:برجام می‌توانست عقب ماندگی‌های روابط ایران و کشورهای پیشرفته را جبران کند، اما بدعهدی‌های بعضی از طرف‌های مذاکره، انجام تعهدات را با کندی مواجه کرده است.
مرصادنیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آلمان‌ها باید در خصوص حضور سلمان رشدی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت بازخواست می‌شدند اظهار کرد: رفتار گرم دولت در استقبال از وزیر امور خارجه آلمان را می‌توان کاهل بودن دولت یازدهم نسبت به مسائل اعتقادی قلمداد کرد و این رفتار دولتی‌ها با وزیر امور خارجه آلمان ظلم به رسول الله است.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها