مرصاد نیوز: مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.
مرصادنیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در این جلسه گفت: اسلام آباد غرب یکی از قطب‌های تولید چغندرقنددر استان است و در سال زارعی پیش رو پیش بینی میشود حدود ۳۵۰۰ هکتار چغندرقند با تولید حدود ۱۹۲ هزار تن در مزارع شهرستان کشت و کار می‌شود.
مرصادنیوز: کاروان راهیان نور دانش‌آموزان اسلام‌آبادغرب با بدرقه مسئولین به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.
مرصادنیوز: امام جمعه موقت اسلام آباد غرب گفت: این اقتدار و عظمت ایران اسلامی همه به برکت مکتب شهید سلیمانی بدست آمد.
مرصادنیوز: جلسه مدیریت بحران شهرستان اسلام آبادغرب با حضور اعضاء و به ریاست فرماندار جهت آمادگی در برابر شرایط جوی بحرانی احتمالی برگزار شد.
مرصادنیوز: توسعه کشت گلخانه‌ای در دل دشت‌های ممنوعه اسلام‌آبادغرب گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در این شهرستان است.
مرصادنیوز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: سردار سلیمانی یک چهره با اخلاص و ولایت مدار بود و خداوند متعال مزد این اخلاص و جهاد او را با شهادت داد.
مرصادنیوز: کارکنان ادارات اسلام آبادغرب با شرکت در پویش «من قاسم سلیمانی ام»، عشق و علاقه خود را نسبت به سردار دلها نشان دادند.
مرصادنیوز: راهپیمایی دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و تکریم شهدای سانحه هوایی پرواز هواپیمای اوکراینی در شهرستان اسلام آبادغرب پس از اقامه نمازجمعه برگزار گردید.
مرصادنیوز: نمایشگاه پوستر اقتصاد مقاومتی و رونق تولید توسط حیدری فرماندار اسلام‌آباد غرب درمجتمع فرهنگی هنری غدیر اسلام آبادغرب افتتاح شد.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها