مرصاد نیوز: مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.
مرصادنیوز: ‍ فرماندار اسلام آبادغرب گفت: مقوله آموزش و فرهنگ سازی باید در دستور کار موسسات مردم نهاد قرار گیرد.
مرصادنیوز: رئیس کمیته امداد اسلام آبادغرب گفت: در ماه مبارک رمضان ۵۳حامی جدید در شهرستان جذب و این حامیان حمایت از ۲۶۵فرزند یتیم را عهده دار شدند.
مرصادنیوز: جلسه پیشگیری از حریق و سرقت با حضور مسئولین شهرستان در دهستان برزه بخش مرکزی اسلام آبادغرب برگزار گردید.
مرصادنیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: پیش بینی می شود امسال 80 هزار تن گندم و 900 تن کلزا از مزارع شهرستان اسلام آبادغرب برداشت شود.
مرصادنیوز: 1500 بسته معیشتی در مرحله دوم کمک مومنانه میان نیازمندان اسلام آباد غرب توزیع شد.
مرصادنیوز: در اجرای رزمایش "همدلی برای ایران همدل" و در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، بیش از 20 هزار مددجوی شهرستان اسلام آبادغرب بر سرسفره ی اطعام خیران میهمان شدند.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارق حرفه ای احشام در اسلام آباد غرب خبر داد.
مرصادنیوز: فرماندار اسلام آباد غرب گفت: دهیاران و بهره برداران مراتع اصول مبارزه با آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع را فرا می‌گیرند.
مرصادنیوز: رئیس کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان با مشارکت خیران بیش از 2000 پرس غذای گرم در بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها