مرصادنیوز: با وجود بی توجهی های روحانی به اتهامات برادرش، سپاه پاسداران در راستای اجرای مطالبات جامعه در خصوص مبارزه با فساد اقتصادی، یکی از مدیران سابق بانکی را دستگیر کرد.
مرصاد نیوز: همواره پس از شکست های اسرائیل این مسئله مطرح می شود که نقش ایران با توجه به استراتژی منطقه ای آن، در این شکست چگونه بوده است.
مرصاد نیوز: صاعقه‌های ویرانگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در انتظار نابودی اسرائیل در زمان موعود هستند.
مرصاد نیوز: وزارت جنگ آمریکا پس از رونمایی از شاهکار متخصصان هوافضای سپاه یعنی آرکیو 170 کاملا ایرانی هذیان گویی های خود را آغاز کرده اند.
مرصادنیوز: رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس توسط سپاه ناحیه شهرستان اسلام آبادغرب به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
مرصادنیوز: در این گزارش تصاویری را مشاهده می کنید که به خوبی مقاومت خانه های بازسازی شده توسط‌ سپاه در برابر زلزله ۶.۳ ریشتری را نشان می دهد.
مرصادنیوز: از سوی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر اهم برنامه های سپاه ناحیه روانسر در هفته بسیج تشریح شد.
مرصادنیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شک نکنید فجر صادق ظهور، انقلاب اسلامی است، نابسامانی‌ها هست اما اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.
مرصادنیوز: سخنگوی رزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ گفت: آمادگی کامل نیروهای شرکت کننده در این رزمایش برای دفاع موثر از حریم هوایی کشور از ویژگی‌ها و دستاوردهای آن بود.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب از مردم ولایت مدار شهرستان دعوت کرد در 13 آبان ماه هم صدا با امت ایران اسلامی فریاد مرگ بر استکبار و دوری از دشمنان اسلام و انقلاب را طنین انداز سازند.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها