مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مسجد در هر جایی که باشد به عنوان سنگر و مرکز تصمیم گیری جامعه اسلامی محسوب می شود.
مرصادنیوز: مسجد بین راهی شهید دکامی که توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته شده افتتاح شد.
مرصادنیوز: امام جمعه سرپلذهاب از کلنگ زنی دو باب مسجد درروستاهای زلزله زده شهرستان توسط قرارگاه جهادی جاویدالاثر متوسلیان خبرداد .
مرصادنیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: نماز عید سعید قربان فردا در کرمانشاه به امامت آیت‌الله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه برگزار می شود.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه امروز در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهر کرمانشاه با مردم دیدار و گفتگو می کند.
مرصادنیوز: رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: ۵۵ درصد از روستاهای استان کرمانشاه فاقد مسجد هستند.
مرصادنیوز: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک و با حضور جمعی از مسئولین ادارات مسجد ابوالفضل العباس (ع) مسکن مهر شهر صحنه افتتاح شد.
مرصادنیوز: دومین مسجد روستای قوری‌قلعه شهرستان روانسر با حضور سردار عظیمی، فرمانده قرارگاه نجف اشرف در غرب کشور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه گفت: مسجد باید محل ترویج ارزشهای انقلاب و پایگاه مقابله با کفر باشد.
مرصادنیوز: امام جمعه سنقروکلیایی با بیان اینکه مسجد قلب تپنده جامعه اسلامی است، گفت: در مسجد بایستی برنامه های فرهنگی اجرا شود و فقط برای مراسم ختم نیست.

مرصاد گزارش می‌دهد؛

سرنوشت مبهم کالاهای احتکاری کشف‌شده در کرمانشاه /از انبار به انبار!

مرصادنیوز: در حالی که مردم منتظر اعلام سرنوشت کالاهای احتکاری کشف شده هستند و توزیع آن در شبکه فروش هستند، اما مسئولان سازمان صنعت استان بدون هیچ اطلاع‌رسانی در این زمینه مدعی هستند که آنها را توزیع کرده‌اند.

پربازدیدها