مرصادنيوز: مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش دمای هوای روزانه به طور موقت خبر داد.
مرصادنيوز: پیش بینی های هوا شناسی نشان از افزایش دمای هوا در استان دارد.
مرصادنيوز:مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی دو روز آینده کاهش دمای روزانه در بعضی ساعات رگبار باران همراه با وزش باد نسبتاً شدید و رعد و برق در سطح استان پیش بینی می‌شود.
مرصادنيوز: متصدی اقلیم شناسی شهرستان صحنه گفت: هواي شهرستان طي امروز تا صبح فردا (یکشنبه) ابري در بعضی ساعات همراه با بارندگی، رعدوبرق و در برخي نقاط با آبگرفتگي معابر عمومي و احتمالاً رگبار تگرگ پیش بینی می شود.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپلذهاب گفت: وجود سامانه ناپایدار درجو شهرستان باعث تداوم وزش باد شدید و بارشهای بهاری در شهرستان شده واین روند تا روز یکشنبه پابرجا خواهدماند و آسمان شهرستان در روزهای میانی هفته آفتابی می شود.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب از ورود سامانه پایدار بارشی به جوشهرستان از اوایل هفته آینده خبرداد و گفت: بارشهای باران در روز شنبه از گستردگی بیشتری برخوردار خواهدبود.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپلذهاب گفت: سامانه ناپایدار بارشی از اواخر روز گذشته به آسمان شهرستان وارد شده وبارشهایی را به همراه داشته است که این بارشها در روز پایانی هفته نمود بیشتری خواهد داشت .
مرصادنيوز: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی روزهای جمعه و شنبه آینده، سامانه ناپایداری جو منطقه را تحت تأثیر قرار داده و شرایط را برای بارندگی مناسب و گسترده در سطح استان فراهم می‌کند.
مرصادنيوز: بررسی نقشه های هواشناسی نشان از ورود سامانه ناپایدار به منطقه دارد و اوج بارش ها برای روزهای پایانی هفته پیش بینی شده است.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب با اعلام اینکه به دنبال سامانه بارشی از روز گذشته تاکنون بیش از 8 میلیمتری باران در شهرستان به ثبت رسیده است،گفت: با روند کاهش دمای شبانه و مه صبحگاهی تا اواخر هفته جاری، موج جدید بارشی از هفته آینده وارد شهرستان خواهد شد.

یک کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:

اما و اگرهای عملیات بازار باز دولت

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل اقتصادی معتقد است عملیات بازار باز که دولت از طریق بانک مرکزی اجرا می‌کند با رعایت برخی موارد می‌تواند تاثیرگذار باشد.

پربازدیدها