مرصادنيوز: مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش دمای هوای روزانه به طور موقت خبر داد.
مرصادنيوز: پیش بینی های هوا شناسی نشان از افزایش دمای هوا در استان دارد.
مرصادنيوز:مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی دو روز آینده کاهش دمای روزانه در بعضی ساعات رگبار باران همراه با وزش باد نسبتاً شدید و رعد و برق در سطح استان پیش بینی می‌شود.
مرصادنيوز: متصدی اقلیم شناسی شهرستان صحنه گفت: هواي شهرستان طي امروز تا صبح فردا (یکشنبه) ابري در بعضی ساعات همراه با بارندگی، رعدوبرق و در برخي نقاط با آبگرفتگي معابر عمومي و احتمالاً رگبار تگرگ پیش بینی می شود.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپلذهاب گفت: وجود سامانه ناپایدار درجو شهرستان باعث تداوم وزش باد شدید و بارشهای بهاری در شهرستان شده واین روند تا روز یکشنبه پابرجا خواهدماند و آسمان شهرستان در روزهای میانی هفته آفتابی می شود.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب از ورود سامانه پایدار بارشی به جوشهرستان از اوایل هفته آینده خبرداد و گفت: بارشهای باران در روز شنبه از گستردگی بیشتری برخوردار خواهدبود.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپلذهاب گفت: سامانه ناپایدار بارشی از اواخر روز گذشته به آسمان شهرستان وارد شده وبارشهایی را به همراه داشته است که این بارشها در روز پایانی هفته نمود بیشتری خواهد داشت .
مرصادنيوز: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی روزهای جمعه و شنبه آینده، سامانه ناپایداری جو منطقه را تحت تأثیر قرار داده و شرایط را برای بارندگی مناسب و گسترده در سطح استان فراهم می‌کند.
مرصادنيوز: بررسی نقشه های هواشناسی نشان از ورود سامانه ناپایدار به منطقه دارد و اوج بارش ها برای روزهای پایانی هفته پیش بینی شده است.
مرصاد نیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب با اعلام اینکه به دنبال سامانه بارشی از روز گذشته تاکنون بیش از 8 میلیمتری باران در شهرستان به ثبت رسیده است،گفت: با روند کاهش دمای شبانه و مه صبحگاهی تا اواخر هفته جاری، موج جدید بارشی از هفته آینده وارد شهرستان خواهد شد.

در چاه‌های نفت را فقط با اقتصاد توریسم می‌توان بست؛

سهم ناچیز ایران از پُردرآمدترین صنعت جهان /سایه‌روشن‌های صادرات نامرئی

مرصادنیوز: صنعت توریسم که از آن به عنوان صادرات نامرئی هم یاد می‌‌شود در شرایط تحریمی فعلی می‌تواند ارزآوری خوبی داشته باشد، اما همچنان بدون نقشه راه است.

پربازدیدها