مرصادنيوز: رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا بصورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.
مرصاد نیوز: سردار حسین نوری تبار از رزمندگان حاضر در عملیات کربلای 4 گفت: هدف از انجام عملیات کربلای 4 انجام یک عملیات بزرگ و وسیع در شرق بصره بود. حال اگر آن عملیات انجام نمی شد، عملیات کربلای 5 با یک جریاناتی دیگر مواجه می شد و هیچ وقت پیروزی کربلای 5 به دست نمی آمد.
مرصاد نیوز: جلسه اخیر شورای اداری استان کرمانشاه به دلیل سخنان توهین آمیز یکی از حضار با حاشیه هایی همراه بود.
مرصادنیوز: هفتمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» استان کرمانشاه همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) برگزار شد.
مرصادنیوز: فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف گفت: حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه اقدامات شایسته و پیشرفتهای خوبی داشته است.
مرصادنیوز: منطقه‌ای بود در ۵ کیلومتری فکه؛ مهم، حساس و استراتژیک. یک خط پدافندی که اگر دشمن آن را می‌شکست، دیگر هیچ مانعی جلودارش نبود و این اتفاق افتاده بود.
مرصادنیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان با برنامه‌ریزی مترصد فرصتی مانند اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت بودند تا با بهره‌گیری از این فرصت و سوار شدن بر موج اعتراضات مردمی، دست به اقدام علیه امنیت کشور بزنند.
مرصادنیوز: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای طیبه ۷۰ شهید دفاع مقدس در آستانه شهادت امام رضا(ع) از مرز شلمچه وارد کشور می‌شوند.
مرصادنیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران عزت و بزرگی خود را در این سال‌ها به خوبی حفظ کرده است، تاکید کرد: امروز هیچ راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر فشار و توطئه دشمنان نداریم.
مرصادنیوز: معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به ویژگی های شخصیتی آیت الله اشرفی اصفهانی گفت: ایشان نقش موثری در دوران دفاع مقدس و روحیه بخشی به رزمندگان داشتند.

سینه ستبر ایران امروز هم حماسه ساز می شود؛

استقبال خوب کرمانشاهی‌ها از انتخابات/ حضور پررنگ رای اولی‌ها

مرصادنیوز: کرمانشاهی ها استقبال خوبی از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دارند.

پربازدیدها