مرصادنيوز:جانشین انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند سارقین منزل و مغازه، کشف ۵۷ فقره سرقت و دستگیری ۴ نفر سارق و ۲ نفر مالخر خبر داد.
مرصادنيوز:کشف بیش از ۵۰۰۰ قلم لوازم آرایشی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال و دستگیری دو سارق حرفه‌ای با ۲۵ فقره سرقت بخشی از اخبار حوزه انتظامی استان کرمانشاه است.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامي شهرستان هرسين از شناسايي و دستگيري سارق داخل خودرو و كشف 14 مورد سرقت در اين شهرستان خبر داد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام ۵ باند سرقت و دستگیری ۱۶ سارق خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس شورای قضائی استان کرمانشاه از تشکیل هیئتی برای کمک به زندانیان سارق در استان خبر داد و گفت: زیاده خواهی و توقعات بالا از عوامل اصلی سرقت هستند.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان از دستگيري 7 سارق در هرسين خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری باند سارقان خودرو که اقدام به سرقت خودرو و فروش قطعات آن می کردند، خبر داد.
مرصادنیوز: مقامات انتظامی استان کرمانشاه از توقیف ۹۰ قلم کالای قاچاق در جوانرود، دستگیری ۴ سوداگر مرگ در هرسین و دستگیری ۵ سارق خبر می‌دهند.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که با هدف مالی و تسويه حساب‌های شخصی اقدام به زورگيری در شهر کرمانشاه می کرد، دستگير شد.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که با هدف مالی و تسويه حساب‌های شخصی اقدام به زورگيری در شهر کرمانشاه می کرد، دستگير شد.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها