مرصادنيوز:جانشین انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند سارقین منزل و مغازه، کشف ۵۷ فقره سرقت و دستگیری ۴ نفر سارق و ۲ نفر مالخر خبر داد.
مرصادنيوز:کشف بیش از ۵۰۰۰ قلم لوازم آرایشی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال و دستگیری دو سارق حرفه‌ای با ۲۵ فقره سرقت بخشی از اخبار حوزه انتظامی استان کرمانشاه است.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامي شهرستان هرسين از شناسايي و دستگيري سارق داخل خودرو و كشف 14 مورد سرقت در اين شهرستان خبر داد.
مرصادنيوز:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام ۵ باند سرقت و دستگیری ۱۶ سارق خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس شورای قضائی استان کرمانشاه از تشکیل هیئتی برای کمک به زندانیان سارق در استان خبر داد و گفت: زیاده خواهی و توقعات بالا از عوامل اصلی سرقت هستند.
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان از دستگيري 7 سارق در هرسين خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری باند سارقان خودرو که اقدام به سرقت خودرو و فروش قطعات آن می کردند، خبر داد.
مرصادنیوز: مقامات انتظامی استان کرمانشاه از توقیف ۹۰ قلم کالای قاچاق در جوانرود، دستگیری ۴ سوداگر مرگ در هرسین و دستگیری ۵ سارق خبر می‌دهند.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که با هدف مالی و تسويه حساب‌های شخصی اقدام به زورگيری در شهر کرمانشاه می کرد، دستگير شد.
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: فردی که با هدف مالی و تسويه حساب‌های شخصی اقدام به زورگيری در شهر کرمانشاه می کرد، دستگير شد.

دانشمند کرمانشاهی در تبیین راهکارهای عملی شدن فرامین رهبر انقلاب:

خودکفایی در علم قدرت‌آفرین است /جنگ علمی را جدی بگیریم

مرصادنیوز: دانشمند کرمانشاهی جنگ امروز دنیا را یک جنگ علمی می‌داند و معتقد است خودکفایی علمی قدرت‌آفرین است.

بیانیه ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر در محکومیت جشنواره ضدارزشی؛

حرکت ضداخلاقی رقص زنان در قصرشیرین اهانت به خون شهدا بود

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه عنوان کرد:

اعزام 1100 کرمانشاهی به عتبات عالیات در نوروز 98

یک کارشناس مسائل اجتماعی در تبیین بیانیه اخیر رهبر:

مدیریت را باید به جوانان سپرد /لزوم اصلاح سبک زندگی‌ها

پربازدیدها