مرصاد نیوز: حضور میلیونی شیعیان در اربعین حسینی پس از توصیه رهبر انقلاب مبنی بر حضور در این مراسم، قدرت جمهوری اسلامی ایران را در منطقه به ثبات رساند.
مرصادنیوز: در دوران پسا برجام تحریم های متعددی علیه ایرانیان از سوی اروپا و آمریکا اعمال شده است.
مرصادنيوز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از منتقدان آمریکایی توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 خواست فکر ایجاد تغییر در این توافق را فراموش کنند.
مرصادنيوز: وزیر خارجه با بیان اینکه سفیر جدید سوریه انتخاب شده است، گفت: اتحادیه اروپا درخواست نمایندگی کرد و ما موافقت نکردیم.
مرصادنيوز:سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه ایران برای هر وضعیتی در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ آماده است، گفت: برجام توافقی چند جانبه است و یک طرف نمی‌تواند آن را زیر پا بگذارد.

مرصادنيوز:با افتادن زمام قدرت به دست ترامپ، این بار صدر اعظم آلمان با صراحت به عدم ادامه همکاری تجاری اروپا با آمریکا به دلیل مواضع ترامپ اذعان کرد.
مرصادنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا زمینه ساز نفوذ است، از مسئولین خواستند: اجازه ورود ناقضین حقوق بشر را به کشور ندهند.
مرصادنیوز: دادگاهی در اتحادیه اروپایی حکم تحریم سنگینی علیه شرکت ملی نفتکش کشورمان وضع کرده که تا ۳۰ سال غیر قابل لغو است و حتی شامل سهامداران این شرکت از جمله شستا و صندوق بازنشستگی نفت نیز می‌شود.
مرصادنیوز: رئیس قوه قضاییه با انتقاد شدید از اظهارات اخیر وزیر اقتصاد آلمان مبنی بر لزوم به رسمیت شناختن اسرائیل و طرح برخی ادعاهای حقوق بشری علیه ایران گفت: اگر به جای دولت محترم و وزیر امور خارجه بودم به طور قطع اجازه نمی‌دادم چنین شخصی وارد ایران شود.
مرصادنیوز: رئیس قوه قضاییه از عزم جدی کشورمان در مقابله با تروریست ها خبر داد و گفت: جمهوری اسلامی ایران مجالی به تروریست ها برای اقدامات تروریستی در کشور نخواهد داد و حاضر نیست امنیت مردم را با چیز دیگری مبادله کند.

دشمن از حادثه تلخ هواپیما خوشحال شد

امام خامنه‌ای: کوبیدن پایگاه‌های آمریکا از سوی سپاه «ایام الله» است

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آن روزی که ده‌ها میلیون در ایران و صدها هزار نفر در بعضی کشورها به پاس خون فرمانده سپاه قدس به خیابان‌ها آمدند و بزرگترین بدرقه جهان را شکل دادند از ایام الله است.

پربازدیدها