مرصادنیوز: در حالی که حقوق یک کارگر درجامعه به سختی به یک میلیون تومان می رسد، واریز ده ها میلیون تومان به عنوان حقوق یک مدیر موضوعی است که حتی انتقاد مراجع معظم تقلید را هم به خود بر انگیخت.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با انتقاد از عملکرد سازمان همیاری شهرداری کرمانشاه خواستار شناسایی مدیران مقصر در محکومیت‌های این سازمان شد.
مرصادنیوز: رئیس قوه قضائیه گفت: به مدیران توصیه می کنم که با جرات و قدرت کار کنند و مدیری که با جسارت تحریم را دور می زند مورد حمایت قرار می گیرد.
مرصادنیوز: انتشار خبر بازداشت مدیران ایران خودرو، واکنش بازار خودرو را به همراه داشت به طوری که این موضوع در کنار افزایش تحویل خودرو از سوی خودروسازان باعث کاهش قیمت‌ها در بازار شده است.

مرصادنیوز: فرماندار سرپلذهاب گفت : مشارکت مردم و تلاش مدیران نقش مهمی در موفقیت طرح توانمندسازی اقتصادی مردم مناطق محروم مرزی دارد.
مرصادنیوز: رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ریشه اغلب ناکارآمدی و مشکلات جامعه را کنار رفتن اخلاق دانست و تصریح کرد: باید به صورت جدی به این مساله مهم و چاره‌اندیشی برای حاکمیت اخلاق در همه شئون اجتماعی، مدیریتی، سیاسی و فردی و خانوادگی پرداخته شود.
مرصادنیوز: نظام حقوق و دستمزد در ایران به دلیل یکپارچگی نداشتن و وجود استثنائات فراوان دچار مشکلات عدیده¬ای است و اولین گام برای حل این مشکلات، شفافیت حقوق و مزایای مدیران برای عموم مردم در راستای اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه است.
مرصادنیوز: در حالی که تا پایان مهلت قانونی برای خداحافظی مدیران بازنشسته چیزی باقی نمانده است، ظاهرا برخی‌ها هنوز از صندلی‌ها دل نکنده‌اند و مسئولان هم از اعلام اسامی آنها امتناع می‌کنند.
مرصادنیوز: روحانی در حالی همچنان از تیم اقتصادی دولت استفاده می‌کند که بسیاری از کارشناسان و نمایندگان مجلس وزرای اقتصادی کابینه را ناکارآمد می‌دانند و خواستار تغییر آن‌ها هستند.
مرصادنیوز: یک مدرس دانشگاه گفت: مدیران طراز اول کشور متاسفانه این اعتماد را به داخل ندارند و نیازمندی های حوزه کاری خود را از طریق خارج از کشور تامین می کنند.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها