مرصاد نیوز: رئیس سابق دانشگاه علوم و تحقیقات تهران گفت: مطالبات مقام معظم رهبری یک چراغ راه برای جامعه دانشگاهی کشور است و پوشاندن جامه عمل به آنها، این مجموعه را به نقطه آرمانی خود می‌رساند.
مرصادنیوز: اعتراض های مردمی در شهر پیشوا نسبت به حضور فائزه هاشمی در این شهر و در نهایت لغو سخنرانی او بار دیگر به فرزندان خانواده هاشمی یادآوری کردکه عمر سیاسی اعضای خانواده هاشمی سالهاست به پایان خود رسیده است.
مرصادنیوز: معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد درباره جزئیات جایگزینی ۶ واحد درسی به جای ۴ واحد پایان نامه توضیخاتی داد.
مرصادنیوز: "یک روز در دفتر من آمد و من اجازه نمی‌دادم من را ببیند. چهار بار به فراخور دنبال نکاتی بود. ایشان دفتر من آمد و من ۲۰ دقیقه پشت در نگه داشتم و به ایشان برخورد و گفت کسی من را تا حالا اینطور نگه نداشته است".
مرصادنیوز: اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ در واکنش به بازداشت استاد ایرانی در آمریکا، از وزیرخارجه خواستند با استفاده از دیپلماسی عمومی فعال جهت روشنگری جنایتهای آمریکا علیه ملت ایران اقدام کند.
مرصادنیوز: مشاور رئیس دانشگاه آزاد از خداحافظی با برخی اساتید خبر داد و گفت: اعضای هیات علمی که در سالهای اخیر در فراخوان شرکت کرده و همچنان بلاتکلیف مانده بودند، تعیین تکلیف شدند.

مرصادنیوز: وکیل پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد از صدور حکم حبس تعزیری برای مسؤولان متهم در این پرونده که پیمانکار و رئیس دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات هستند، خبر داد.
مرصادنیوز: نتایج اولیه دعوت به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۸دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
مرصادنیوز: جلسه فوق العاده هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع حادثه دلخراش واحد علوم و تحقیقات به ریاست علی‌اکبر ولایتی برگزار شد.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها