مرصادنيوز: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: 50 رئیس کشور در عربستان جمع شدند و تنها حرف آنها این بود که ایران دارای قدرتی مهارناپذیر است و این برای ما افتخار است.
مرصادنيوز: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای فرارسیدن دوزادهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی را به ملت ایران و آحاد علاقه مندان انقلاب اسلامی تبریک گفت.
مرصادنيوز: دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران گفت: بسیج و سپاه جهادگرانه برای جبران عقب افتادگی ها و محرومیت های کشور تلاش می‌کنند.
مرصادنيوز: با حضور سردار حزنی، دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران ۶ پروژه محرومیت زدایی در کرمانشاه افتتاح و کلنگ زنی شد.
مرصادنيوز:فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیام رزمایش ما به استکبار جهانی نیز این است که بی‌عقلی نکنند.
مرصادنيوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، اینکه ۸۰۰ روستای استان در بحران ناشی از برف بوده و مسئول در مرخصی به سر می برد را ناشی از بی اهمیتی مردم برای آنها دانست.
مرصادنيوز:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
مرصادنيوز: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با پاسداشت حماسه تاریخ ساز ۹ دی، بصیرت و هوشمندی ملت ایران را بزرگ‌ترین مانع جبهه دشمن در فتنه‌ آفرینی‌های جدید دانست.
مرصادنيوز:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با پاسداشت حماسه تاریخ ساز 9 دی، بصیرت و هوشمندی ملت ایران را بزرگ‌ترین مانع جبهه دشمن در فتنه‌ آفرینی‌های جدید دانست.
مرصادنيوز:جانشین فرمانده کل سپاه، پیروزی جبهه مقاومت در نبرد حلب را یک پیروزی شگفت انگیز و تاریخ‌ساز عنوان کرد.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها