مرصاد نیوز: حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به شرایط امروز و اینکه در این شرایط باید تظاهرات بندگی در دولت ما شکل بگیرد، گفت: دولت و جامعه ما وقتی اسلامی است که در تظاهرات بندگی از ابرقدرت ها نهراسد.
مرصاد نیوز: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب با تاکید بر لزوم اهمیت دادن به قرآن و آموزش آن در جامعه گفت: قرآن مظهر تعالی و رشد بشریت است و اهمیت دادن به آن توجه به تمام ارزش‌های الهی است.
مرصاد نیوز: شبکه های اجتماعی در سطح ارتباط افراد جامعه باهمدیگر بسیار تاثیرگذار است بصورتی که فضای مجازی جایگزین فضای واقعیت افراد جامعه شده است.
مرصادنیوز: مراجع تقلید در دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی بر توجه هر چه بیشتر نسبت به حل مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرده و خواستار وحدت دنیای اسلام در برابر جریان تکفیر شدند.
مرصاد نیوز: یک جامعه شناس با بیان این که جامعه انعکاس کارکرد خانواده در طیف وسیعی است، گفت: بکار گیری الگوهای مناسب در خانواده باعث تبدیل شدن خانه و خانواده به پناهگاهی امن می شود.
مرصاد نیوز: یک روانشناس گفت:خانواده نهادی محوری است و بر تمام چهارچوب اجتماع مستقیما اثرمی گذارد.
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه گفت: حل مسائل دانش بنیان و تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه مرهون گسترش آموزش های سازنده و حرفه ای است.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس از تمام ظرفیت و توان خود برای گسترش امنیت در جامعه مطابق قانون استفاده خواهد کرد.
مرصادنیوز: در شرایطی که دولت یازدهم در بحث بیکاری تنها به گفته های بی پشتوانه روی آورده، بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاه ها هم به معضلی بزرگ تبدیل شده است.
مرصاد نیز: زنانی که مورد خشونت قرار می گیرند بیش تر در معرض آسیب های روانی و اجتماعی قرار دارند که این مسئله کانون خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد.

مسئولان پاسخگو باشند؛

استخدام‌های اتوبوسی در استانداری کرمانشاه؟!

مرصادنیوز: استخدام‌های اتوبوسی ظاهرا به استانداری کرمانشاه رسیده است و مسئولان این نهاد دولتی قصد دارند حدود 20 نفر را بدون ضابطه و آزمون استخدامی جذب کنند.

پربازدیدها