مرصادنیوز: رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه گفت: تیم کرمانشاه قهرمان مسابقات اسکیت ماراتن کشور شد و تیم‌های اراک و اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.
مرصادنیوز: مدیر کل منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: آتش سوزی در ارتفاعات طاقبستان کرمانشاه با تلاش و حضور به موقع نیروهای منابع طبیعی مهار شد.
مرصادنیوز: مدیر کل منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: امروز در ۶ نقطه از استان کرمانشاه آتش سوزی در سطح مراتع داشتیم.
مرصادنیوز: مدیر کل منابع طبیعی استان کرمانشاه از مهار آتش سوزی دامنه‌های طاقبستان خبر داد.
مرصاد نیوز: کریدور گردشگری یکی از طرح‌های در دست اقدام استان کرمانشاه است که در صورت اجرایی شدن قلمرو تاریخی بیستون را به طاق‌بستان متصل خواهد کرد.
مرصادنیوز: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه گفت: محوطه های تاریخی بیستون و طاق بستان بیشترین بازدیدها در ایام تعطیلات عید فطر را به خود اختصاص دادند.
مرصادنیوز: معاون میراث فرهنگی کشور گفت: نم و رطوبت ناشی از ته نشین شدن آب باران که یکی از معضلات جدی طاق بستان به شمار می رفت درحال حاضر رفع شده است.
مرصادنیوز: مدیر امور اجرایی آبفای شهری کرمانشاه گفت: ممکن است تا ۱۰ روز آینده آب چشمه طاقبستان افت فشار پیدا کند.
مرصادنیوز: جشنواره اسب اصیل کُرد و عرب با شرکت بیش از ۳۳۰ اسب‌سوار از سراسر کشور در کرمانشاه در حال برگزاری است.
مرصادنیوز: معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از کشف جسد یک مرد ۸۲ ساله در ارتفاعات طاق بستان کرمانشاه خبر داد.

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

پربازدیدها