مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا وقتی ناامید می‌شود که ایران ۸۰ میلیون انسان با تفکر بسیجی داشته باشد و روحیه بسیجی هم مدیون اخلاص و ایمان است.

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دشمن برای تخریب دستاوردهای انقلاب با جنگ تبلیغاتی تلاش می‌کند.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه گفت: رسیدن ایران به ۴۰ سالگی نشان از بلوغ و شکوفایی سیاسی و همچنین زنده ماندن انقلاب است.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دلیل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران ارزش ها و آرمانهای آسمانی و اسلامی آن است.
مرصادنیوز: خطیب جمعه کرمانشاه گفت: باید مسئولان به مسئله جنگ نرم توجه ویژه داشته باشند و در این زمینه تصمیمات مهم و اساسی برای خنثی کردن آن اتخاذ کنند.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه هژمونی آمریکا امروز در جهان فروریخته گفت: طرفداران مذاکره با آمریکا سیاستمداران خوبی نیستند.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: در گذشته وقف بسیار پر رونق و گسترده بوده است و امروز نیز باید فرهنگ وقف دوباره رونق گیرد.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه با اشاره به تهدید شروع تحریم‌های جدید علیه ایران گفت: در این شرایط ملت ایران مقاوم‌تر از گذشته مقابل استکبار ایستاده‌اند.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت:امریکا خالق و سازنده گروههای تروریستی مانند داعش و القاعده است.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: باید از ترویج فضای یاس و ناامیدی در کشور جلوگیری کنیم و اجازه ندهیم دشمنان در ما نفود کنند.

مرصاد گزارش می‌دهد؛

دستمزد کارگری؛ نان بخور و نمیر /زندگی زیر خط فقر!

مرصادنیوز: کارگران معتقدند فاصله بین درآمد واقعی و هزینه های آنها در چند سال اخیر به شدت افزابش یافته و حقوق آنها تنها کفاف یک زندگی بخور و نمیر را دارد.

پربازدیدها