مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا وقتی ناامید می‌شود که ایران ۸۰ میلیون انسان با تفکر بسیجی داشته باشد و روحیه بسیجی هم مدیون اخلاص و ایمان است.

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: برای رونق کشاورزی استان، نیازمند همت مضاعف هستیم.
مرصادنیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه بر نظارت بیشتر به مسئله خصوصی‌سازی تاکید کرد و خواستار توقف واگذاری سیلوهای کرمانشاه شد.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه غربی‌ها در عدم پایبندی به وعده‌ها قبلا امتحانشان را پس داده‌اند، گفت: آنها قابل اعتماد نیستند.
مرصادنیوز: قائم مقام شورای عالی زکات کشور به دلیل برتر شدن استان در جمع آوری زکات از امام جمعه کرمانشاه تقدیر کرد.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دشمن برای تخریب دستاوردهای انقلاب با جنگ تبلیغاتی تلاش می‌کند.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه گفت: رسیدن ایران به ۴۰ سالگی نشان از بلوغ و شکوفایی سیاسی و همچنین زنده ماندن انقلاب است.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دلیل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران ارزش ها و آرمانهای آسمانی و اسلامی آن است.
مرصادنیوز: خطیب جمعه کرمانشاه گفت: باید مسئولان به مسئله جنگ نرم توجه ویژه داشته باشند و در این زمینه تصمیمات مهم و اساسی برای خنثی کردن آن اتخاذ کنند.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه هژمونی آمریکا امروز در جهان فروریخته گفت: طرفداران مذاکره با آمریکا سیاستمداران خوبی نیستند.

نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد

لزوم حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در سال رونق تولید از تولید کنندگان داخلی حمایت کند.

پربازدیدها