مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا وقتی ناامید می‌شود که ایران ۸۰ میلیون انسان با تفکر بسیجی داشته باشد و روحیه بسیجی هم مدیون اخلاص و ایمان است.

مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه از وضعیت اجاره‌ بهای سرسام‌آور مسکن انتقاد کرد و گفت: این اجاره‌ها برای مردم کمرشکن شده است.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه گفت: سرنوشت و فرجام کار سازش‌گران با آمریکا باید برای همه عبرت باشد.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه از مسئولان خواست تا آینده‌نگری برای مقایله با بحران‌ها را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: برای رونق کشاورزی استان، نیازمند همت مضاعف هستیم.
مرصادنیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه بر نظارت بیشتر به مسئله خصوصی‌سازی تاکید کرد و خواستار توقف واگذاری سیلوهای کرمانشاه شد.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه غربی‌ها در عدم پایبندی به وعده‌ها قبلا امتحانشان را پس داده‌اند، گفت: آنها قابل اعتماد نیستند.
مرصادنیوز: قائم مقام شورای عالی زکات کشور به دلیل برتر شدن استان در جمع آوری زکات از امام جمعه کرمانشاه تقدیر کرد.
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دشمن برای تخریب دستاوردهای انقلاب با جنگ تبلیغاتی تلاش می‌کند.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه گفت: رسیدن ایران به ۴۰ سالگی نشان از بلوغ و شکوفایی سیاسی و همچنین زنده ماندن انقلاب است.

امام خامنه‌ای: جمهوری اسلامی دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی‌جواب نمی‌گذارد

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثت‌شان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی‌جواب نمی‌گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

پربازدیدها